WTF?
Спорт
Поєдинки обласної першості стали відбірковими до Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді пам'яті Героя України, льотчика-космонавта П. Поповича, який відбудеться з 10 по 14 березня 2020 року в Білій Церкві  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 26   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Бровари представляли 20 дівчаток з відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти та науки Броварської міської ради (тренери Людмила Матейшина та Юлія Черкасова)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 48   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У змаганнях взяли участь більш ніж 120 спортсменів з 9 адміністративних районів Київської області: м. Бровари, м. Біла Церква, Броварський район, Бориспільський район, м. Бориспіль, Бородянський район, Васильківський район, Іванківський район, м. Переяслав-Хмельницький  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 42   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Загалом у «Різдвяних стартах-2020» взяли участь понад 300 атлетів з усіх куточків країни, серед яких і броварські спортсмени  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 40   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На старт вийшли близько 100 учасників. Змагання та залік проводились у «гладкому» бігу та у «скандинавській» ходьбі (зі спеціальними палицями)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 62   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З 21 по 23 січня в Броварах відбудеться чемпіонат Київської області з боксу серед молоді  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 116   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За повідомленням працівників автозаправочної станції близько 09:00 під'їхало два автобуси марки «DAF» з вболівальниками футбольного клубу «Динамо» (Київ), який в цей день о 14:00 в рамках чемпіонату України з футболу грав в м. Чернігів з місцевим футбольним клубом «Десна»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1050   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
UCG: «International Edition» — це безкомпромісне протистояння Україна VS Польща. Новий формат, нові виклики та нові враження. Найтитулованіші спортсмени з двох країн змагалися в таких видах спорту: карате, кікбоксинг WAKO, сумо, джиу-джитсу, таїландський бокс Муей-Тай, самбо, панкратіон, боротьба на поясах Алиш, ушу, кіокушинкай карате  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 91   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
11 грудня юних чемпіонів та їх тренерів привітав з високими досягненнями міський голова Ігор Сапожко. У ході спілкування міський голова подякував гравцям команди за наполегливість та волю до перемоги, а тренерам та батькам за підтримку та піклування про підростаючих зірок вітчизняного, а, можливо, й світового футболу  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 90   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В доробку спортсменок Насті Холючкової 8 м’ячів у Вікторія Куц – 7. Загалом Вікторія стала найкращим бомбардиром БВУФК звітного туру (15 м’ячів)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 57   
Рейтінг:    -
0
    +
0