WTF?
Транспорт
Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку) та ЄІБ (Європейського інвестиційного банку). Роботи планується розпочати найближчими тижнями  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1397   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Вчора, 02.04.2019 року відбулась чергова виїзна нарада міського голови м. Бровари Ігора Сапожко з проектантами, представниками організації – виконавця робіт та фахівців управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 805   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
КП Бровари - Благоустрій, сьогодні, 29 березня, по бульвару Незалежності будуть проводитись роботи з обрізки дерев  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 166   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Укрзалізниця розробляє проект повного оновлення системи приміських поїздів Києва. Поїзди планують запускати кожні 10-15 хвилин у години пік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1772   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За результатами конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари, що відбувся вчора, 12 березня, конкурсна комісія визначила переможцем ТОВ Дозор Україна  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 286   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Тепер будь-кому в режимі онлайн можна визначати, де саме знаходиться та чи інша маршрутка і коли саме вона буде на тій чи іншій зупинці. На сайті http://br.rozklad.in.ua можна визначити коли і де буде яка маршрутка  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 676   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту розроблено Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 531   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, спільно з місцевими перевізниками та громадськістю було створено новий варіант маршруту№9 та запропоновано його на затвердження конкурсної комісії з питання перевезень, яка відбулась сьогодні. Конкурс буде оголошено найближчими днями  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2002   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У середу 13-го лютого о 13:35 на перехресті вул. Гагаріна та бульвару Незалежності трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі маршрутного таксі №2 (ГАЗ Рута) та фури IVECO  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2387   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
06.02.2019 року зима показує, що ще не планує відступати. Налипання мокрого снігу при нульовій температурі повітря ускладнюють рух транспортних засобів через слизьку дорогу  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 4444   
Рейтінг:    -
0
    +
0