WTF?
У вівторок, 04.06.2019 року небайдужі громадяни приєдналися до Всеукраїнської акції "Безкарність вбиває"

Читати більше »

Транспорт
У п'ятницю, 07.06.2019 року в Броварах тимчасово буде обмежений рух по вул. М. Лагунової від будинку №11 до будинку №17 з 09.00 год. до 16.00 год.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 295   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
7 травня відбувся черговий конкурс в Київській ОДА на якому серед іншого розіграли і 3 нових маршрути. 15 травня були визначені переможці конкурсу та нові маршрути отримали офіційного перевізника  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 5395   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В нашому місті є зупинки, які взагалі не облаштовоні. Саме це питання підняли члени громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 423   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварська міська рада доводить до відома мешканців міста, що з метою забезпечення перевезення мешканців міста Бровари в поминальні дні крім перевезень до нового кладовища постійними маршрутами №327, №5, №2, додатково організовано перевезення пасажирів 5 та 6 травня 2019 року з району Геологорозвідка до міських кладовищ 2 автобусами за наступними маршрутами  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 321   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Сьогодні, 23-го квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради, під час якого розглянуто 39 питань порядку денного. Зокрема члени виконкому затвердили результати конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №9 в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 283   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Цьогоріч нарощуються обсяги робіт із облаштування тротуарів в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 348   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку) та ЄІБ (Європейського інвестиційного банку). Роботи планується розпочати найближчими тижнями  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1460   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Вчора, 02.04.2019 року відбулась чергова виїзна нарада міського голови м. Бровари Ігора Сапожко з проектантами, представниками організації – виконавця робіт та фахівців управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 848   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
КП Бровари - Благоустрій, сьогодні, 29 березня, по бульвару Незалежності будуть проводитись роботи з обрізки дерев  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 184   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Укрзалізниця розробляє проект повного оновлення системи приміських поїздів Києва. Поїзди планують запускати кожні 10-15 хвилин у години пік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1868   
Рейтінг:    -
0
    +
0