WTF?
Якщо зацікавила вакансія – надсилайте резюме на e-mail: office@brovis.net.ua 

Читати більше »

Судочинство
Відповідно до вимог містобудівного законодавства, перед введенням в експлуатацію об’єкта нерухомості замовник будівництва повинен обов’язково укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, та сплатити до місцевого бюджету пайовий внесок  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 407   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Установлено, що раніше неодноразово судимий 31-річний чоловік за вчинення злочинів проти власності, у квітні 2018 року проник до гаражного приміщення жителя м. Бровари, звідки викрадав електроінструменти потерпілого  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 268   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Наразі за результатами судового розгляду, позовні вимоги місцевої прокуратурисудом задоволено в повному обсязі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 211   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За вчинені кримінальні правопорушення обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна або без такої  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 536   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Наразі Броварський міськрайонний суд в повному обсязі задовольнив позовні вимоги місцевої прокуратури щодо повернення у державну власність 0,75 га земельних ділянок лісового фонду.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 295   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Під час судового засідання обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 168   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Зловмисник викрадав з автомобілів акумулятори, а також здійснював крадіжки велосипедів та мобільних телефонів. Крім цього, зловживаючи довірою потерпілого, чоловік заволодів майном останнього. Таким чином, завдав збитків громадянам на загальну суму майже 20 тисяч гривень  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1235   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З метою приховання злочину, чоловік переніс тіло жінки на територію присадибної ділянки та викинув у вигрібну яму  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 437   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Дівчинка давала відповіді на запитання, які їй ставили, при цьому всі її слова перевірялися на детекторі брехні. Цей пристрій підтвердив, що статевий акт справді був, причому все було примусово  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 3662   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
В с. Літки знову підіймалося питання про незаконне володіння ґрунтовим покривом земель та подальший його продаж. На своїй сторінці в фейсбуці, Роман Постол зазначив, що у квітні цього року ситуація особливо набрала обертів, оскільки в урочищі «Старий сад» незаконно використовували ділянку розміром в 4,28 га  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 634   
Рейтінг:    -
0
    +
2