WTF?
Судочинство
За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 34-річному чоловіку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 391   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Прокуратурою Київської області з метою захисту інтересів держави в суді постійно здійснюється моніторинг авторизованих електронних майданчиків, на яких проводяться публічні закупівлі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 471   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 4441   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Встановлено, що в серпні 2012 рокурішеннями Рожнівської сільської ради Броварського району  передано у приватну власність трьом громадянам земельні ділянки площею 0,6 га, вартістю понад 400 тис. грн. для будівництва та обслуговування житлових будинків,  господарських будівель і споруд  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 411   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
20.12.2018 Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання військової прокуратури Центрального регіону України та обрав запобіжний захід заступнику голови Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 234   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 25-річного чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) КК України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 396   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Захищаючи права дітей на безпечне дозвілля, Броварською місцевою прокуратурою встановлено, що дитячі ігрові та спортивний майданчики розташовані на території Літківської сільської ради Броварського району не відповідають вимогам безпеки  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1803   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
12 грудня 2018 року в Броварському міськрайонному суді відбулося чергове засідання по справі, де обвинуваченим є мешканець Броварів, учасник та інвалід бойових дій на сході країни В’ячеслав Іващенко  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 759   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Відповідно до вимог містобудівного законодавства, перед введенням в експлуатацію об’єкта нерухомості замовник будівництва повинен обов’язково укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, та сплатити до місцевого бюджету пайовий внесок  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 462   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Установлено, що раніше неодноразово судимий 31-річний чоловік за вчинення злочинів проти власності, у квітні 2018 року проник до гаражного приміщення жителя м. Бровари, звідки викрадав електроінструменти потерпілого  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 347   
Рейтінг:    -
0
    +
0