WTF?
Судочинство
Працівниками Броварського ВП ГУНП в Київській області 7 березня поточного року зупинено автомобіль у зв’язку із порушенням ним правил дорожнього руху, а саме проїзд на забороняючий сигнал світлофора (червоний)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 295   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Прокурором Броварської місцевої прокуратури повідомлено про підозру громадянину Грузії у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 15, ч. 3 ст. 186 КК України, тобто у закінченому замаху на відкрите викрадення чужого майна (грабежі), поєднане з проникненням у житло, вчинене повторно  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 119   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою п’яти службових осіб Національної поліції, якими організовано та забезпечено незаконне застосування 04.12.2016 вогнепальної зброї у с. Княжичі, внаслідок чого від кульових поранень загинули 4 співробітника поліції  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 408   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
21 лютого, у Деснянському районному суді Києва не відбувся розгляд справи судді Броварського міськрайонного суду, яку підозрюють у хабарництві  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 270   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 34-річному чоловіку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 418   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Прокуратурою Київської області з метою захисту інтересів держави в суді постійно здійснюється моніторинг авторизованих електронних майданчиків, на яких проводяться публічні закупівлі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 501   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 4505   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Встановлено, що в серпні 2012 рокурішеннями Рожнівської сільської ради Броварського району  передано у приватну власність трьом громадянам земельні ділянки площею 0,6 га, вартістю понад 400 тис. грн. для будівництва та обслуговування житлових будинків,  господарських будівель і споруд  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 457   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
20.12.2018 Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання військової прокуратури Центрального регіону України та обрав запобіжний захід заступнику голови Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 272   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 25-річного чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) КК України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 426   
Рейтінг:    -
0
    +
0