WTF?
Право
Пізно ввечері 33-річна жінка зателефонувала до поліції і повідомила, що невідомий чоловік жорстоко побив та вирвав у неї з рук сумку з грошима і документами, після чого втік у невідомому напрямку  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 273   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Працівники Управління стратегічних розслідувань поліції Київщини спільно зі співробітниками слідчого управління та під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили злочинну діяльність групи осіб, які упродовж трьох років займались викраденням елітних автомобілів  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1634   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Останні дні по крадіжкам в місті Бровари та населеним пунктам не відстають від минулих  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1478   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Зловмисником виявився 36-річний уродженець Cхідної України, який останніх  три роки проживає у Броварах і зловживає оковитою. Наразі йому оголошена підозра у вчиненні замаху на умисне вбивство з корисливих мотивів  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1901   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Невідомий чоловік здійснив розбійний напад на пенсіонерку. Завдячуючи небайдужим людям лікарі врятували життя 60-річній жінці, яку знайшли перехожі серед міста з вогнепальним пораненням голови  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 3121   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
До поліції Броварщини на лінію 102 надійшло повідомлення від жительки села Рожни про те, що зникла її 70-річна мати. За вказаною адресою працювала  слідчо-оперативна група Броварського відділу поліції  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1028   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Водій – житель селища Калита Броварського району Київської області. Посвідчення водія відсутнє, тілесних ушкоджень не отримав. Були взяті зразки його крові для токсикологічного дослідження  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1623   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У селі Княжичі молодик з викраденим велосипедом повернувся додому. Там він з ножем накинувся на вітчима і намагався його вбити. Після чого скоїв розбійний напад на один з місцевих магазинів. Затримали поліцейські зловмисника у столиці, коли той намагався задушити свого знайомого  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2797   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На спецлінію 102 надійшло повідомлення, що в Броварах відбувається порушення виборчої агітації з боку одного з кандидатів в Президенти України, а саме розповсюджується друкована продукція із відсутністю тиражу та інформації про друковане видання  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 484   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З початком лютого місяця в Броварах та Броварському районі грабіжники продовжують псувати статистику правоохоронним органам  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2707   
Рейтінг:    -
1
    +
0