WTF?
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари

Читати більше »

Дозвілля та відпочинок
З року в рік для броварчан свято Водохреща стало одним з найулюбленішим святом. Вже стало доброю традицією на це свято збиратися в парку ПРИОЗЕРНИЙ біля озера на Пекарні аби окунутися в святу крижану воду  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 262   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварчани та мешканці Броварщини віком 6-18 років можуть взяти участь у всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику КРАЩИЙ ПОЖЕЖНИЙ - ЦЕ ТИ ОБЕРЕЖНИЙ  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 81   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Для колективу Міського культурного центру Новий рік почався з казки: показу новорічної вистави для дітей  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 96   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Новорічне святкування БроРік-2019. Щастя в кожен дім!  завершено. За двадцять днів  відбулось 8 щоденних і 12 святкових програм на центральній сцені міста в парку культури та відпочинку Перемога  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 155   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Низка заходів до Дня святого Миколая розпочалася ще напередодні свята  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 368   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
19.12.2018 року о 18:00 в Броварах в парку "Перемога" біля арки розпочалась святково-новорічна програма, яка буде тривати до Різдва Христового  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2558   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
19.12.2018 року в смт Калинівка відбулося відкриття головної ялинки Броварського району. Для дітей проведено конкурсно-розважальну програму, де учасники могли і проявити себе в творчості, спритності та кмітливості  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 285   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
18 грудня в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулась фінальна у цьому році гра обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу для учнівської молоді ОБЕРИ МАЙБУТНЄ  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 223   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. У багатьох випадках це закінчується трагічно  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 162   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Мешканці та гості нашого міста мають унікальну можливість відвідати новорічні святкування, які проходитимуть з 19 грудня 2018 року по 7 січня 2019 року в парку культури та відпочинку «Перемога» щодня з 17:00 до 20:00  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1072   
Рейтінг:    -
0
    +
0