WTF?
Пропонуємо увазі читачів повний список кандидатів в народні депутати України на виборах-2019 в мажоритарному окрузі № 97 (Київська область)

Читати більше »

Охорона здоров'я
З червня місяця поточного року розпочалося фінансування заходів, передбачених Київською обласною цільовою програмою підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017 – 2020 роки, а саме: надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та ІІ груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 618   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За минулий тиждень Броварським МРВЛД отримано 39 термінових повідомлень про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 610   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Поліцейські Броварщини організували спортивну розминку для дітлахів. Захід відбувся сьогодні у дитячому соціально-реабілітаційному центрі «Сонячне світло», що в с. Требухів під Броварами, які виїхали з наметовим містечком на острів річки Любич.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 134   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За минулий тиждень Броварським МРВЛД отримано 36 термінових повідомлень про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 575   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На виконання доручення міського голови, з метою покращення надання первинної медико-санітарної допомоги населенню міста у вечірній час та у вихідні дні, розроблений графік роботи лікарів у структурних підрозділах центру  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 3534   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Із 1 липня стаціонар пологового відділення Бориспільської багатопрофільної лікарні буде закритий на поточний ремонт.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1744   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За минулий тиждень Броварським РВЛД отримано 53 термінових повідомлень про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1658   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
13.06.2019 року з 10:00 по 13:00  Київський обласний центр крові запрошує донорів до здачі крові  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 546   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За минулий тиждень Броварським МРВЛД отримано 56 термінових повідомлень про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1253   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За минулий тиждень Броварським МРВЛД отримано 62 термінових повідомлень про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1944   
Рейтінг:    -
0
    +
0