WTF?
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари

Читати більше »

Охорона здоров'я
За минулий тиждень Броварським РВЛД отримано 50 термінових повідомлень про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2000   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У зв'язку з пониженням температури повітря в Броварах починають діяти пункти обігріву, які будуть забезпечувати людей, постраждалих від переохолодження, місцем для зігріву, гарячим чаєм та медичною допомогою, в разі потреби. Таке рішення міського голови з'явилось на офіційному сайті Броварської міської ради  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 157   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Пройшов вже місяць як Женя був відправлений в Бостон (США). За цей місяць Жені було проведено чимало операцій з пересадки шкіри, а також пройдено багато різних процедур  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 8506   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В неділю 23.12.2018 року в гастрологічному відділенні  Броварської центральної районної лікарні відбувся випадок, коли один із пацієнтів наніс тілесних ушкоджень медсестрі та санітарці  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 3036   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Директор Центру Т.В. Іваненко розповіла про напрямки, зміст роботи закладу, продемонструвала матеріально-технічну базу та проведення корекційно-реабілітаційних занять: дефектолога, вчителя-логопеда, вчителя-реабілітолога та практичного психолога.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1161   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
17 грудня у приміщенні зали засідань виконкому відбулася презентація проекту для медичних закладів міста Бровари ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПАЦІЄНТА  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 896   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Це вже третій спецавтомобіль, який цього року закуплено для Броварської екстреної допомоги  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 640   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Дівчинці 2-го класу на уроці фізичної культури стало зле і вона втратила свідомість. Вчитель фізкультури, підхопивши непритомну дівчинку на руки, приніс її до медпункту  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 4635   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Представники міської та районної влади оглянули кабінети, поспілкувалися з медиками, які  працюють на новому сучасному обладнанні  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1155   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Батьки зверталися до завідуючої дошкільного закладу, однак та запевнила, що за якість продуктів відповідають постачальники  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 5125   
Рейтінг:    -
0
    +
0