WTF?
     
Броварська прокуратура через суд вимагає повернути у комунальну власність міста понад 94 га землі

  Броварська місцева прокуратура в судовому порядку вимагає повернути земельну ділянку територіальній громаді міста. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

  "Землі комунальної власності загальною площею 94,67 га у Броварах перебували у користуванні Радіопередавального центру. Згодом, право власності на земельні ділянки було переоформлено на підставних осіб для ведення селянського господарства. При цьому, через низку цивільно-правових угод вказані землі опинилися у власності двох юридичних осіб, які змінили їх цільове призначення для використання в комерційних цілях", - повідомляє прес-служба прокуратури.

  За фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України Броварська місцева прокуратура до суду направила обвинувальний акт стосовно посадових осіб Головного управління Держземагентства у Київській області. Вони порушили вимоги Земельного кодексу України і перевищили свої повноваження, припинивши у 2013 р. право користування землями Радіопередавального центру.

 

 

  Броварська місцева прокуратура з метою повернення земель територіальної громади Броварів, подала позов до господарського суду Київської області про їх витребування з незаконного володіння юридичних осіб.

  Нагадаємо, у квітні цього року до Броварів приїздила Спеціальна комісія Верховної Ради з питань приватизації на чолі з народним депутатом Павлом Різаненком, аби розглянути справу знищення броварського радіопередавального центру.