WTF?
     
Мітинги "за" та "проти" броварських медпрацівників

 16-го березня о 10-ій годині стартувала акція проти непрофесійності броварського медперсоналу. На мітинг людей скликав луганчанин, який нещодавно переїхав до нашого міста, Олександр Парубок. Чоловік переконує, що його дитина постраждала через дії медперсоналу дитячої лікарні. Разом з ним під стіни закладу прийшли й постраждалі броварчани, які збирали підписи зверненням до міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі. У ньому активісти просять про переатестацію броварських дитячих лікарів.

 

 На захист останніх стали працівники: БЦРЛ, бюджетних установ, виконавчих структур міської та районної влади, комунальних підприємств. Учасники "антимітингу" звинувачували активістів у "політичному замовленні" та прагненні очорнити броварських медиків. Керував бюджетниками безпосередньо головний лікар Броварської центральної районної лікарні, депутат Київської обласної ради від партії «Наш край» Валентин Багнюк. Серед іншого, він зазначив, що вважає акцію замовною та проплаченою нардепом Павлом Різаненком.

 

 В. Багнюк дуже нервово реагував на камери і погрожував журналістам телеканалу "Інтер" вивести своїх підлеглих на пікетування каналу в столиці, якщо сюжет вийде в ефір. До головного лікаря приєднався підприємець Олександр Каднай (колишній кандидат в депутати від "Єдності"). Він організував техніку на місці подій та погрожував "вимести з території усіх протестувальників". У розмові з журналістами, він заявив, що "буде знищувати всіх, хто намагається розвалити наше місто".

 

 Ініціатора акції постійно перебивали, спроби дати журналістам коментар заглушались вигуками в стилі "понаїхали!" Олександру Парубку закидали, що він переїхав до Броварів.

 

- Повертайся у свій Луганськ! Що тобі там не подобалося? Геть із нашого міста! - кричали учасники "антимітингу" на захист медиків. Врешті, зібрати підписи не вдалось, ініціатор мітингу був змушений полишити акцію.

 Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Маєш право знати", світлини "МПЗ" та Бажена Левковца.