WTF?
     
Капітальний ремонт парку «Перемога». Хто учора виступав проти, той сьогодні голосує за (оновлено 29.02.2016)

  Учора, на дев’ятій позачерговій сесії Броварської міської ради депутати вперше голосували поіменно. Порядок денний складався лише з п’яти питання. Обговорення одного з яких – виділення коштів на капітальний ремонт парку «Перемога» – викликало бурхливі суперечки між депутатами.

 Відповідно до програми проекту «Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку "Пере-

моги"», частина коштів на реконструкцію (понад 9 мільйонів гривень) мають бути виділені з міськбюджету. Ще понад 9 мільйонів гривень має виділити Державний фонд регіонального розвитку.

 Також проектом передбачається ремонт головної алеї (відновлення дорожнього покриття; облаштування велосипедних і паркових доріжок; розміщення лавок, урн для сміття), прокладання нового поливального водопроводу, демонтаж зовнішнього електроосвітлення, встановлення нового.

  Обговорення проекту затягнулося на цілі години. Депутати від «ДемАльянсу» наполягали на тому, що голосування за проект незаконне, аде він не був оприлюднений ані для депутатів, ані для громади. Навіть профільна комісія його не розглядала.

  Знайти підтримку у своїх колег представникам «ДемАльянсу» так і не вдалося. Своїми голосами проект підтримали 27 депутатів, 3 утрималося, лише «ДемАльянс» проголосував проти. Зрештою рішення прийняли – проекту реконструкції парку «Перемога» бути.

      

  Цікаво, що проект, поданий з порушеннями, підтримали ті депутати, які раніше виступали проти нього. Нагадаємо, минулої осені влада міста хотіла розіграти тендер на перший транш (понад 4 мільйони гривень). Тодішні громадські активісти, а нині – депутати міськради – протестом зірвали торги. Активістів (Сергій Батюк, Юрій Скотніков, Аліна Дяченко, Андрій Саук, Олег Берестовий) виступали проти торгів на проект реконструкції, який не був оприлюднений та винесений на громадське обговорення. Учора новобрані депутати міськради підтримали те, проти чого протестували у минулому році.

 Депутат Броварської міської ради від «ДемАльянсу» Аліна Дяченко прокоментувала результати голосування:

 - Особисто для мене сьогодні відбувся перший серйозно загрозливий прецедент – депутати вперше проголосували всліпу: не вивчивши проект, затвердили його. Це дуже серйозний і сумний сигнал для мене. Не очікувала такого від колег. Так минула рада "голосувала" за детальні плани територій, і єдиний, хто боровся за право депутатів вивчати проекти, був Різаненко. Тепер те, за що проголосували тоді, розгрібають нові депутати...

 Розподіл депутатських голосів доводить, що у міськраді утворилася «конституційна більшість», до якої входять «Солідарність», «Єдність», «Самопомоч», «Батьківщина», УКРОП і Радикальної партії Ляшка.

В останній день зими, 29.02.2016 на своїй сторінці Павло Різаненко оприлюднив кошторис капітального ремонту парку "Перемога".

Ознайомитись з проектом можна ТУТ

За матеріалами Трибуна-Бровари