WTF?
     
Статистика за 20-26.02.2016 від Броварської поліції

За період з 20 лютого по 26 лютого 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 206 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 51 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано: 5 - тілесних ушкоджень, 17- крадіжок майна громадян, 2 - шахрайства, 1 - незаконне зберігання наркотичних засобів, 1 – самоправство, 1 - незаконне заволодіння транспортними засобами, 5 – фактів раптової смерті.
На дорогах міста Бровари сталося 14 дорожньо-транспортних пригод без травмованих.

Шановні жителі міста Бровари, будьте уважні, збільшилась кількість шахраїв!

Одним із найпоширеніших видів шахрайства є вимагання грошей для порятунку рідних. Коли в біду потрапляє близька людина, то кожен здатний зробити все, щоб допомогти родичу - на цьому і будується злочинна схема, яка досить вдало спрацьовує та приносить шахраям суттєвий прибуток. Зазвичай, зловмисники вигадавши чергову байку, телефонують обраній жертві в нічний час або вранці на мобільний чи домашній телефон - повідомляють, що близька їй людина потребує допомоги та знаходиться в поліції. І щоб допомогти, необхідно перерахувати певну суму грошей на вказаний усно чи через СМС-повідомлення номер телефону шляхом поповнення рахунку, або перерахувати гроші на рахунок через банківський термінал, або приїжджають особисто і забирають кошти.


Тому, якщо вам телефонують незнайомці, не панікуйте, не впадайте у відчай, не спішіть шукати та віддавати гроші! Перш за все, зателефонуйте своїм близьким, про яких йде мова, перевірте інформацію. 
Та відразу телефонуйте до відділу поліції за номером телефону 102. Ваше вчасне повідомлення про злочин та осіб, що його скоїли, дасть змогу правоохоронцям за «гарячим слідом» затримати правопорушників, а це, у свою чергу, убезпечить інших громадян від злочинних посягань. 

Телефони чергової частини Броварського відділу поліції : 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції