WTF?
     
Виділення землі учасникам АТО

 Нагадаймо, що наші журналісти вже писали на цю тему. Минулого разу ми пройшли всіма кабінетами й вистояли всіма чергами з дружиною учасника АТО. Протягом тижня їй надійшов лист з відповіддю. Серед іншого, у ньому йшлося про те, що 21 січня 2015 року "створено робочу групу депутатів Броварської міської ради", яка розглядатиме земельне питання. Згідно з листом у комісію також увійшли працівники земельного відділу, управління праці та соціального захисту населення, робітники відділу з житлових питань тощо.

 З того часу минуло 2,5 місяці, ми вирішили дізнатися на якому етапі розгляду перебуває справа. Виявляється ні на якому. За додатковою інформацією жінка звернулась у міськраду.

 

- Спеціаліст з цього питання мені відповів, що ще нічого не розглядалось. Дуже багато атовців, на вісім ділянок - 500 людей. Що стосується землі, яка донедавна вважалась територією Броварського радіопередавального центру (77 га), навіть розмов на цю тему ще не ведеться.

 З одного боку скандал навколо землі радіопередавального центру ще не вщух, справа ведеться, отже говорити про це дійсно зарано, з іншого - за два місяці питання взагалі не було розглянуто, хоча часу було достатньо. Наразі ясно одне, просто не буде - вісім ділянок не можуть задовольнити всіх. Тож робочим групам доведеться покорпіти, щоб вирішити, кому вони дістануться. За умови, що чиновники, все ж таки, почнуть працювати в цьому напрямку.