WTF?
     
ДТЕК запустив чат-бот для побутових клієнтів Київщини

Чат-бот - це віртуальний цифровий помічник, завдяки якому мешканці Київщини зможуть передавати показники лічильників та повідомляти про аварію на мережі.

Наразі чат-бот буде працювати в месенджерах Viber та Telegram, а незабаром його перевагами можна буде скористатися й у Facebook.

Щоб скористатися послугами чат-бота, необхідно у пошуку Viber або Telegram ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

 Користуючись чат-ботом ви зможете:передати покази лічильника;

  • залишити заявку про аварійну ситуацію;
  • подати заявку щодо роботи приладів обліку;
  • отримати інформацію про причини відсутності електроенергії;
  • отримати відповіді на запитання.

«ДТЕК розуміє потреби сучасних клієнтів та створює для них зручні сервіси. Ми знаємо наскільки важливо для наших клієнтів розв’язувати питання пов’язані з роботою компанії через онлайн канали, особливо в період пандемії. Завдяки чат-боту мешканці області отримуватимуть відповіді на найпоширеніші питання не виходячи з дому та в зручний для себе час, адже чат-бот функціонує в режимі 24/7» – наголосив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Ідентифікація користувачів чат-бота відбувається за допомогою номера особового  рахунку клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі. Якщо ви не знаєте номера особового рахунку, можете його відновити, зателефонувавши в кол-центр компанії. Зробити це можна за телефоном:  (044) 459-07-40, (067) 495-70-40, (093) 495-70-40 або (099) 495 −70-40.