WTF?
     
На Броварщині чоловік привласнив собі більше 2 млн. грн. за відчуження земельної ділянки в Красилівці


Поліція Броварщини відкрила кримінальне провадження за ознаками привласнення чужого майна в особливо великих розмірах.

Про це на своїй сторінці повідомив Броварський відділ поліції.

Слідчими відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Броварського відділу поліції за процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури, повідомлено про підозру колишньому голові ліквідаційної комісії одного з колективних сільськогосподарських підприємств Броварського району с. Красилівка, у вчиненні злочину передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення чужого майна в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

За даними досудового розслідування, колишній голова ліквідаційної комісії одного з колективних підприємств Броварського району, привласнив грошові кошти в сумі 2 073 700 гривень, за відчуження земельної ділянки, яка належала вказаному колективному сільськогосподарському підприємству.

Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.