WTF?
     
Стало відомо, кого саме затримали правоохоронці на хабарі у 1,5 тис. у.о. в Пухівці на Броварщині

Поліцейські Київщини затримали депутата під час отримання ним неправомірної вигоди у сумі 1,5 тисячі доларів.
Про це повідомляється на сторінці поліції Київської області.

Таку суму вимагав та отримав народний обранець однієї з сільських рад Броварського району за позитивне вирішення передачі земельної ділянки у власність третій особі.

Затримали порушника на місці злочину у порядку ст. 208 КПК України працівники Слідчого управління поліції Київщини за процесуальним керівництвом прокуратури області та за оперативним супроводженням Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про оголошення підозри затриманому. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 
В соцмережі все ж таки «просочилась» інформація, про яку сільську раду йде справа та про депутата цієї сільради, який попався на «півторакосарьовому» хабарі.

Що ж відомо про затриманого Щіголя Бориса Анатолійовича.

На виборах 2015 року Щиголь Б.А. балатувався на місцевих виборах.

У відкритих джерелах інформують, що на дану особу та його дружину задекларовано із нерухомого майна 11 земельних ділянок різної площі (9 - в с.Пухівка, 1- в с. Рожівка, 1 - в с. Зазим'я), один будинок та нежитлова будівля. Більше за все цією нежитловою будівлею є магазин, який належить подружжю Щіголь. По коментарям можна здогадатись, що затримання і проходило в цьому магазині, що за адресою с. Пухівка, вул. Центральна, 33.

В будь-якому випадку йде слідство і чи винна вище вказана особа у хабарництві вирішить вже суд.