WTF?
     
Броварські поліцейські упродовж вихідних задокументували ще два факти порушення карантину

Цими вихідними, під час проведення поліцейськими профілактичних заходів націлених на запобігання порушення правил карантину, правоохоронці задокументували ще два випадки порушення правил карантину, суб’єктами господарювання.

Про це на своїй сторінці повідомляє Броварський відділ поліції.

Коли в одному випадку продавець магазину працювала без засобів індивідуального захисту, то в іншому, нічний розважальний заклад, який всупереч карантинних обмежень працював та обслуговував клієнтів, з порушеннями всіх можливих карантинних заборон.

Тож відносно директорів та адміністраторів закладів поліцейські склали протоколи про адміністративні правопорушення ст. 44-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення, за що передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Для прийняття рішення адмінматеріали направлені до суду.

Нагадуємо, що під час адаптивного карантину відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування та закладів культури - заборонена.
Профілактичні заходи тривають.

Поліцейські закликають громадян дотримуватися правил карантину, а у разі виявлення фактів порушення карантинних обмежень, повідомляти на спецлінію 102.