WTF?
     
«Я хочу жити заради донечки!». Броварчанка потребує допомоги

Коли горе стосується інших, зазвичай люди мало його помічають, а якщо і помічають, то вистачає декілька миттєвостей, щоб мозок переключився на щось, або когось іншого. Звичайно, кожен намагається думати та жити чимось приємним - кохана людина, робота, дозвілля і т.д. І дуже часто ми не помічаємо, що десь за стіною, у сусідів в квартирі живе горе, живе боротьба за життя та живе надія на допомогу.
На початку весни видання «AT BROVARY» побувало та взяло участьу лекції для маленьких майбутніх акторів, які відвідують одну з броварських шкіл акторської майстерності. На нас дивилась купа зацікавлених оченят, було видно, що їм дуже цікаво, але пара оченят були, як виявились особливими... Це була 11-річна дівчинка, яка разом з родиною бореться за життя своєї мами...

 
В соцмережі ми натрапили на крик допомоги від 52-річної броварчанки Оксани. Вона розповіла про неочікуваний прихід тяжкої хвороби та про те, що її донечка є тим стимулом, який змушує вести тяжку боротьбу з онкологічним захворюванням.

- Дорогі земляки, броварчани! Мене звати Настич Оксана, i у мене рак молочної залози. Про свій діагноз я дізналася несподівано, i це було найбільшим потрясінням в моєму житті. Відомо, що шанси на одужання дуже великі. Але становиться сумно від думки, чи зможу я побороти хворобу, адже лікування недешеве. А можливості оплатити тривалий курс лікування немає. Багато грошей пішло на обстеження.

 

Перші три курси "червоної хімії" вже пройдені завдяки власним коштам, допомозі рідних, друзів та людям, які не залишились байдужими до мого лиха, за що я безмежно вдячна. А попереду ще один курс, потім операція і променева терапія.
Мені було нелегко наважитись написати цей пост. Не можу я просити щось для себе. Але я маю донечку 11 років. і я розумію, що заради неї я повинна зробити все, щоб жити далі.


Дорогі земляки, я звертаюся до вас з мольбою про допомогу! Навіть невеликі суми – це струмочки, які наповнюють моря, які збільшують шанси на одужання! Будь ласка, допоможіть! Навіть за репост буду дуже вдячна вам. І щиро дякую всім за те, що не лишаєте мене на самоті з моєю бідою!, - пише на своїй сторінці Оксана Настич.

Тож, броварчани, і не тільки, якщо у когось є бажання та можливість допомогти Оксані Настич, давайте допоможемо цій родині повернути в свій дім спокій, а головне прогнати геть цю безжалісну хворобу.

КАРТА "Приват Банк" (4149 6293 1251 2031)
КАРТА "UKRSIBBANK" (5169 3075 1179 9608)

ОНОВЛЕННЯ 20.05.2020 - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!