WTF?
     
Наталія, яка під Броварами дві доби чекала на трасі свого «неіснуючого брата» вже їде додому

Нещодавно видання «AT BROVARY» повідомляло про жінку, яка дві доби перебувала на автобусній зупинці, що на трасі Київ-Чернігів в с. Скибин, Броварського р-ну. На запитання хто вона і чи потрібна їй допомога, жінка відповідала, що чекає свого брата. Таку відповідь вона надала і працівникам поліції, яких викликали місцеві мешканці, що вдягнули її та годували.
Як потім з'ясувалось, жінку звати Потапчук Наталія, 1981 року народження, яка проживає в м. Рівне. Також мешканці Скибина зв'язались і з матір'ю Наталії, яка повідомила, що крім неї у Наталії рідних немає. Якого брата вона чекає - невідомо. Також мати сказала, що вона не може її забрати.
Ця ситуація зависла в повітрі, але вже станом на 20.12.2019, 22:00 стала відома наступна інформація про Потапчук Наталію. Спочатку до нашого видання написала невідома, яка залишила свій номер телефону та повідомила, що у неї є інформація про Наталію.
Ми перетелефонували та з'ясували, що Потапчук Наталія дійсно працювала в ПП "УКРАЇНСЬКА РИБНА КОМПАНІЯ ЦЕНТР", що в с. Щасливе, Бориспільського району. Влаштувалась вона через аутсорсингову компанію по підбору персоналу «FILLIN». Проживала Наталія в гуртожитку в смт Велика Димерка, Броварського р-ну. Пропрацювала жінка недовго і близько тижні тому була звільнена. Та й через неадекватну поведінку в гуртожитку (могла роздягнутись та ходити по кімнатах) була виселена і з гуртожитку. Раніше завідувач гуртожитку вже викликав і поліцію, і психіатрів. Наче медики і забирали жінку, але через декілька годин відпускали.

Згодом нашому виданню від мешканки с. Скибин стало відомо, що Потапчук Наталії сьогодні допомогли сільський голова смт Калинівка, місцеві депутати та дільничий, які допомогли жінці забрати речі з гуртожитку, купити квиток до Рівного та посадити на потяг.


Наразі Наталія вже повинна бути в потязі та через декілька годин прибути до свого рідного міста Рівне. Начебто історія закінчилась «хепіендом», але дуже багато «але» залишається невідомим... Якого брата вона дві доби чекала на трасі, якщо зі слів її матері в неї немає братів? Чому мати не змогла чи не захотіла забирати рідну доньку, знаючи, що та взимку ночує на вулиці? Навіщо мати взагалі дозволила донці з психічними розладами їхати в інший куток України? І чи не повториться ця історія десь в іншій частині нашої країни? Для жінки в такому стані це може бути небезпечно для життя...
Тепер головне, щоб Наталія нормально доїхала до домівки та зустрілась зі своєю мамою...