WTF?
     
Резонансне ДТП під Броварами розслідує телебачення (ВІДЕО)

 Нагадаймо, що трагедія сталася 27 вересня на автошляху Київ-Чернігів, поблизу с. Скибин. Імовірно, водій  FORD Mondeo зачепив JEEP Grand Cherokee та FORD Transit. Унаслідок удару JEEP вилетів на зустрічну смугу та протаранив FORD Fusion, через удар у легковику загинула сімейна пара.

 Діти загиблих самі ведуть розслідування, адже підозрюють, що поліція навмисне затягує справу, бо імовірний винуватець ДТП, Давиденко Вадим Володимирович - колишній міліціянт. Доньки подружжя прагнуть, щоб винуватець поніс покарання за скоєний злочин. Вони, а також інші учасники аварії, чітко визначились, хто її спровокував, бракує доказів лише правоохоронцям. Більше того, є свідки, які підтверджують, що саме кермувальник FORD Mondeo спровокував ДТП.

 http://img.atbrovary.org/uploads/2015-09-28/824orig.jpg

 У FORD Fusion на час зіткнення перебували чоловік з дружиною, дві їхні доньки, та онук.

- Я пам'ятаю потужний удар, це, буквально, секунда - нас перевертає на бік...  Я звала маму, тата, Діму, Люду... Я бачила ноги мами, які висіли наді мною...Тата в машині не було. Він вилетів головою у переднє скло, а мама - у заднє. Вони, просто, як кеглі розлетілись від удару, - говорить старша донька, Юлія Міщенко.

 Водій, автівка якого зачепила джип, зник з місця ДТП, про це говорять її учасники. Замість нього біля автівки з'явились двоє людей, які разом з даївцями збирали в пакети всі речі з  FORD Mondeo. Один з невідомих чоловіків заявив, що він володар автівки, а за кермом на мить аварії був його сусід, який брав машину для власних потреб. Це стара кримінально-міліцейська схема, яка виводить винуватця ДТП з під удару.

 Молодша донька загиблого подружжя, Людмила запевняє, що В. Давиденко заднім числом оформив усі документи й таким, що зник з місця аварії не значиться. Окрім того, в нього не було взято аналізи на алкогольне й наркотичне сп'яніння, хоча є відео, яке демонструє, що водій не схожий на тверезу людину. Чому правоохоронці поставились до цього на стільки халатно, зрозумілої відповіді немає. До того ж, у поліції своє бачення того, що трапилось 27 вересня.

  

 Слідчі озвучили потерпілим версію, згідно з якою, одночасно трапились дві аварії -  JEEP Grand Cherokee зіткнувся з  FORD Fusion, а FORD Mondeo протаранив FORD Transit. Таким чином, винуватцем у загибелі двох людей становиться водій джипу, Іван Але цей сценарій не пояснює вм'ятини обабіч FORD Mondeo. Окрім того, потерпілі запевняють, що самі шукають зустрічей з поліціянтами, для дачі показань і підозрюють їх у навмисній бездіяльності.Також є свідки, які стверджують, що з FORD Mondeo зникли відеорегістратори, які були в автівці на момент аварії. 

 Водій  FORD Mondeo, з яким згодом зустрілась Людмила справив на неї враження розумної та обережної людини. Вадим Володимирович, як учасник ДТП, запропонував дівчині "допомогу", яка їй буде потрібна. 

 Зустрітися з кермувальником  FORD Mondeo намагались і журналісти. Вони залучили до справи детектива, який встановив, що саме Давиденко Вадим Володимирович є власником автівки. Він і справді був міліціянтом та працював у Броварах, наразі чоловік заробляє наданням адвокатських послуг. Хоча в адвокатському бюро, в якому він служить дивним чином розташований офіс дитячого ансамблю. Зустрітися на робочому місці з чоловіком не вдалось, біля дому імовірний винуватець трагедії втік від телекамер.

 Журналісти допомогли зібрати додаткові докази й оформити заяву на ім'я генерального прокурора донькам загиблої пари. Тож маємо надію, що справа буде розглянута у найближчий час і максимально об'єктивно.

 Стаття підготована за матеріалами передачі "Говорить Україна".