WTF?
     
Терміни виконання робіт по будівництву молодшої ланки ЗОШ №10 в Броварах повністю дотримуються

Будівництво молодшої ланки ЗОШ №10 в Броварах триває. Сприятливі погодні умови на сьогоднішній день дозволяють підрядникам тримати високий темп проведення будівельних робіт. Про це повідомляє на своїй сторінці броварський міський голова Ігор Сапожко.

Наразі вже закінчують будівництво спортивної зали та влаштування фундаменту нової школи.
- Хочу поділитись з вами світлинами з будівельного майданчика. Приємно спостерігати як щодня об’єкт розбудовується. Терміни виконання робіт повністю дотримуються. Нагадаю, що завершення будівництва заплановано на ІV квартал 2020 року.
Зараз ми підготували відповідні звернення до голови Київської ОДА, голови Київської обласної ради та кожному обласному депутату від міста Бровари з проханням про виділення коштів з бюджету області для співфінансування будівництва школи І ступеня ЗОШ №10. Сподіваюсь, що наше звернення буде вирішено позитивно,
- повідомляє Ігор Сапожко.

 

 

Депутат Київської обласної ради Роман Сімутін в мережі позитивно відреагував на пропозицію Сапожка І.В. про залучення депутатів київоблради допомогти закінчити будівництво молодшої ланки ЗОШ №10 в Броварах.

А ось мешканці багатоповерхових будинків почали скаржитись на недотримані норми будівництва поблизу дитячих майданчиків.