WTF?
     
Круглий стіл «Дві революції-два майдани» для учнів 11-х класів

19 листопада в БЗОШ №2 вчителем історії Кузьменко І.В. був проведений круглий стіл «Дві революції-два майдани» для учнів 11-х класів. Про це повідомляється на офіційній сторінці Броварської загальноосвітньої школи №2.

За короткі 24 роки незалежності Україна пережила дві революції, які назавжди будуть закарбовані на скрижалях не тільки української, а й світової історії. Помаранчева революція розпочалася 22 листопада 2004 року, Єврореволюція – 21 листопада 2013 року. Рівно через 9 років й 1 день.

 

Ці сумні дати привід для того, щоб осмислити, що з нами сталося і що нам далі робити. Багато людей згадують перипетії подій на Майдані, намагаються відповісти на питання: що змінилося на краще в нашій країні, що здійснилося з того, на що ми сподівалися.

На ці питання намагалися дати відповідь учні і вчителі, які були присутні на круглому столі. Учні 11-Б класу докладно вивчили Помаранчеву Революція, намагалися визначити спільне і відмінне між двома Майданами. І все сказане дозволяє зробити висновок: Майдан 2013-2014 років є продовженням Майдану 2004-го, Революція Гідності є завершенням Помаранчевої Революції.

  

Учні 11-А класу презентували свою роботу по Революції Гідності. Зосередили увагу на її причинах,намагалися заперечити позицію багатьох українців: краще було б жити при «режимі Януковича», ніж втратити Крим і вести війну на Донбасі, наслідки якої можуть бути фатальними для України.

 

Хотілося б сподіватися, що про гідність і свободу українського народу ми згадуємо не лише 21 листопада, а будемо відстоювати ці найвищі цінності у своєму повсякденному житті і праці на благо кожної української сім'ї і всього українського народу. Успіх реалізації ідеалів Революції Гідності сьогодні залежить від праці кожного з нас. Якщо кожен із нас вболіватиме за долю своєї країни і житиме за принципом «Якщо не я – то хто?», ми неодмінно переможемо всі наші негаразди, всіх ворогів і виведемо нашу дорогу неньку-Україну із тієї тяжкої скрути, в якій вона опинилася. Слава Україні!