WTF?
     
Дві команди будуть представляти Броварський р-н на міжобласних змаганнях з мисливського біатлону

19-го січня 2019 року в мисливських угіддях біля с. Сальне, Ніжинського району, Чернігівської області пройдуть міжобласні змагання з мисливського біатлону «II Зимовий кубок мисливських традицій - 2019». Про це повідомив виданню «At Brovary» президент Федерації мисливського біатлону України – Калініченко Ігор Олександрович.

 

Мисливський біатлон – це зимовий вид спорту, двоборство, що поєднує лижні перегони на спеціалізованих мисливських лижах без використання бігових палиць і стрільбу кулею стоячи на одному або декількох вогневих рубежах з гладкоствольної мисливської рушниці 12/16/20 калібрів.

Більш детально про проведення змагання та про правила його проведення можна переглянути в "Положенні про проведення міжобласних змагань  з мисливського біатлону   «ІІ Зимовий кубок мисливських традицій – 2019» ".

 

У змаганнях прийматимуть участь 30 учасників з Львівської обл. (1 команда), Київської обл. (2 команди), м. Київ (1 команда), Хмельницької обл.(1 команда) та Чернігівської обл. (5 команд). Кожна команда складається з трьох учасників. Броварщину представлятимуть дві команди Броварської районної ради Українського товариства мисливців та рибалок:

Броварський УТМР-1 (Київська обл.):

  • Сушинський Іван Вікторович, капітан (с. Вільне)
  • Ситюк Іван Павлович* (с. Тарасівка)
  • Селюк Володимир Миколайович (с. Тарасівка)

Броварський УТМР-2 (Київська обл.):

  • Таран Євген Георгійович (с. Гоголів)
  • Бугас Василь Валерійович, капітан (с. Гоголів)
  • Левенко Михайло Миколайович (с. Плоске)

* - Ситюк Іван Павлович виступатиме замість Сидоренка Юрія Анатолійовича, якого викликали на територію зони АТО.

Фінансову підтримку командам від Броварщини надає депутат Київської обласної ради Наталія Гунько.

Також броварська команда дякує голові УТМР Броварського р-ну Бесарабу Олегу Івановичу за транспорт і спорт інвентар.

Головним суддею та керівником змагань виступає президент Федерації мисливського біатлону України – Калініченко Ігор Олександрович.