WTF?
     
Посеред дороги в броварській маршрутці відпало колесо. Постраждалих немає.

13.12.2018 року близько 08:00 між Броварами та Києвом в районі птахофабрики маршрутка №411, яка прямувала до столиці, згубила колесо. Про це виданню "At Brovary" повідомив один із пасажирів, який  перебував на той момент в даному транспортному засобі.

Попри складні погодні умови та слизьку дорогу, водій маршрутного таксі впорався з керуванням та зупинився на узбіччі. 

- Маршрутка була забита битком, як завжди вранці в робочий день. Ще на "Розвилці" я почав відчувати якусь нестандартну вібрацію, тертя та стукіт. Так тривало аж до птахофабрики. А потім хтось з пасажирів почав кричати водію, що колесо відпало. Маршрутку трохи занесло і ми почали зближатися з узбіччям. Під час зближення я, навіть, подумав, він гальмує чи ні? Чи зараз будемо в кюветі?, - розповідає пасажир цієї маршрутки.

Водій зупинив пасажирський транспортний засіб за 200 метрів від зупинки "Птахофабрика" та повернув пасажирам частину коштів (10 грн.!) за проїзд. Звісно, були пасажири, які обурювались якістю перевезення. Одна із пасажирок намагалась довести водію, що він повинен повернути повну вартість коштів (16 грн.), але водій і слухати нічого не хотів.

Поспішаючи хто на роботу, хто на навчання, всі пасажири почали "голосувати" на дорозі з надією, що їх підберуть або повністю забиті автобуси, або попутки.