WTF?
     
В Броварах на пішоходному переході мікроавтобус "збив" людину. Медики константували смерть

 

 

03.12.2018 року близько 13:00 в Броварах по вул. Ярослава Мудрого трапилась ДТП, в якій мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter здійснив наїзд на пішохода.

Зі сторони столиці по двох смугах рухались Daewoo Lanos (по правій смузі) та Mercedes-Benz Sprinter (по лівій смузі). Біля підйому на залізничний міст по пішоходному переходу рухався чоловік. Водій легковика, помітивши пішохода, пригальмував, чого не зробив водій буса, який і "не розминувся" з чоловіком. 

 

Відразу було викликано медиків, які по приїзду і константували смерть перехожого. 

На місці дорожньо-транспортної пригоди журналісти "At Brovary" не помітили гальмівного шляху мікроавтобуса, а тіло постраждалого знаходилось в десяти метрах від самого переходу.

Станом на 14:00 відома була інформація, що постраждалому пішоходу було на вигляд біля сорока років. Працівники поліції були в процесі встановлювання особи потерпілого. Водій з Києва від коментарів відмовився.

Станом на 21:00 стало відомо, що загиблий - 32-річний броварчанин Микола, який проживав по вул. Незалежності 10-Б.  Дуже полюбляв "хильнути біленької", тому і виглядав на 40 років. Водій, який здійснив наїзд взяв на себе всі витрати по похованню загиблого.