WTF?
     
Що чекає на броварський ринок?

Нарешті стала відома доля броварського ринку, що знаходиться в самому центрі міста, по вулиці Героїв Небесної сотні. Після багатьох чуток все ж таки було вирішено піти на компроміс з новим власником.

Як інформує "Погляд", спочатку проблема полягала в тому, що у нового власника цієї ділянки, Савицького Валентина Вікторовича, була попередня домовленість з представниками супермаркетів торгової мережі “BILLA”. Проте багато підприємців на ринку вклали майже все у своє діло, тому здаватися так просто не хотіли й почали вести перемовини з власником.

- Як вихід з цієї ситуації нами було вирішено створити споживче товариство (СТ), що й здійснила обрана активна група навесні цього року. Ми зрозуміли, що тільки об’єднавшись зможемо впоратися. Наступним етапом стали перемовини по ціні та самого механізму викупу. Нарешті були досягнуті домовленості, які влаштували обидві сторони. І вже в липні місяці ми оформили право власності на земельну ділянку та нежитлові споруди, що знаходяться на території, - говорить виконавчий директор ринку Юрій Скотніковий.

Також за його словами наразі вони працюють над набуттям статусу ринку, проте всі відповідні ліцензії для цього у них вже є. Об'єднання було назване СТ "Господар-1", а сам ринок “Господар”.

- Нами вже проведено великі обсяги робіт, по всьому ринку йдуть перебудови та ремонти. Також, передбачається реконструкція “колгоспного ряду”, що знаходиться в “серці ринку”. На етапі розробки знаходиться ще один, так би мовити евакуаційний вихід до парку. Облаштування місць для паркування автомобілів власників торгових точок, що тим самим розвантажить стоянку перед ринком для покупців. На території ринку плануємо відкриття гарного затишного кафе, а по фасаду сучасних фаст-фудів… Все робиться для того, щоб у покупців залишилися тільки приємні враження після відвідин нашого ринку, - додає чоловік.