WTF?
     
Поліцією викрито наркотичний канал Семиполки-Бровари

Під час оперативно-профілактичного відпрацювання м. Бровари та Броварського району працівниками ВКП по вулиці Незалежності помічено підозрілого парубка, 2001 року народження. При перевірці останнього стало відомо, що він проживає по вул. Марії Приймаченко, раніше не судимий. При поверхневому огляді у спортивній сумочці юнака виявлено сім паперових згортків у яких знаходилась подрібнена речовина зеленого кольору, зовні схожа на рослини канабісу, загальною вагою близько 50 гр.

  

Після затримання, останнього було доставлено до Броварського відділу поліції, де під час відпрацювання юнак зізнався та надав правдиві покази, а саме, що дану рослино-подібну речовину, збирає, сушить та подрібнює за адресою: Броварський р-н, с. Семиполки, на території господарських угідь покинутої ферми.

По прибутті слідчо-оперативної групи Броварського відділу поліції на місце вказане в показах винуватця, слідчим Броварського відділу поліції вилучено та запаковано до експертних пакетів 88 кущів вище вказаних рослин.