WTF?
     
В Броварах пройшов веломарафон

8-го вересня відбувся вже ледве не традиційний веломарафон, інформує Броварський спортивний портал. Його організатори, подружня пара велолюбителів Борис Cлюсар і Галина Крушельницька проводять такий захід вже восьмий рік поспіль. Завдяки спонсорам, друзям та знайомим та при підтримці відділу молоді й спорту Броварської міської ради на День фізичної культури й спорту України такий цікавий захід змогли організувати й два дні тому.
 
Проводили 3-годинний веломарафон «Броварські дюни - 2018» (ХСМ) на території Броварського лісництва. Перед початком змагань була офіційна частина, коли слово взяли організатор цього дійства, Борис Слюсар та заступник начальника відділу молоді й спорту Броварської міської ради Михайло Доценко, аби побажати успіхів та чесної боротьби учасникам. Також, тоді пан Доценко й подарував організатору подарунок в честь такого свята, а також, від імені Броварської міської влади, подякував чоловікові за цей та попередні веломарафони.
 
Сама велогонка була аматорською, а також ділилася на самі різні вікові категорії: чоловіки 18+, чоловіки 30+, чоловіки 40+, чоловіки 50+, жінки 18+, жінки 30+. Траса - 13 км, а перемагає той, хто здолав найбільшу дистанції за три години. Для участі в змаганнях необхідно було мати справний мтб-велосипед зі справними гальмами на обидва колеса.

Попри не дуже гарну погоду, у «Броварських дюнах» взяло участь цього року близько 70 учасників. І ось, після такої запеклої боротьби стали відомі імена переможців у різних категоріях:

Чоловіки (18+) - Віталій Зубченко (5 кіл, 3:03:36) село Чабани

(30+) – Євгеній Закора (6 кіл, 3:34:15) село Лопушанка

(40+) – Кирило Денисов (5 кіл, 3:10:26) Київ

(50+) – Сергій Харін (5 кіл, 3:43:13) Київ

Жінки (18+) – Тетяна Заїм (2 кола, 2:59:39) Бровари

(30+) – Оксана Сугакова (4 кола, 2:59:37) Київ

Переможці та призери отримали медалі, спеціальні відзнаки та подарунки від організаторів.