WTF?
     
Важлива перемога при страшній нереалізації: броварський ФК "Юніон" легко здолав аутсайдера чемпіонату

В неділю 26-го серпня відбувся XII тур чемпіонату Броварського району з футболу серед команд першої ліги.

В с. Погреби на запасному полі аутсайдер турніру ФК "Літки" приймав броварську команду "Юніон".

Гра почалась за ігрової та територіальної переваги броварчан та майже постійно проходила на половині поля ФК "Літки". Гравці "Юніона" увесь час знаходились в атаці, але в завершальній стадії нічого не виходило.

 

Чи то ворота "Літок" були "зачаровані", чи то гравці "Юніона" трішки не виспались. Хоча причиною багаточисленних нереалізованих виходів "один на один" міг бути незадовільний стан футбольного поля. Нерівна поверхня газону змушувала м'яч постійно та неочікувано змінювати свою траєкторію.

 

Нарешті, на 30-й хвилині матчу Іван Откидач, гравець "Юніону" відкрив рахунок матчу, а за хвилину до перерви Валентин Панєвін робить рахунок 2:0 на користь броварчан.
В другому таймі гравці ФК "Юніона" не втратили свою перевагу на футбольному полі, але забити так і не змогли. Остаточний рахунок 2:0 та перемога броварчан дала змогу піднятись їм на шосту сходинку турнірної таблиці.

Наступний матч цими вихідними ФК "Юніон" проведе з ФК "Трубіж", який після 12-ти турів посідає передостаннє місце в турнірній таблиці. Броварчани вже в котрий раз будуть приймати своїх опонентів в с. Шевченкове на "Локомотив-Арені".

Президент броварського футбольного клубу "Юніон" Руслан Семенець дякує своєму генеральному спонсору ЖК "Саванна Сіті" та інформаційним спонсорам - інтернет-провайдеру "Бровіс" та виданню новин "At Brovary"