WTF?
     
Вбивство чи передозування наркотиками? В Броварах в під'їзді знайшли тіло чоловіка

09.03.2018 року у соцмережі в одній із броварських груп з'явилось повідомлення про вбивство чоловіка, яке трапилось в ніч на 8-ме березня та про допомогу родині загиблого.

  

Зазвичай в Броварах інформація про випадки насильницької смерті з'являється швидко та набуває широкого розголосу. Але в даному випадку ні поліція, ні журналісти не оприлюднювали даний факт вбивства людини в м. Бровари. 

Що ж насправді трапилось? Про це спробували вияснити журналісти видання "At Brovary". По-перше, ми запитали про випадок автора публікації Надію Мусялковську, яка представилась нам, як однокласниця загиблого Ігоря Семенченка.

Ми звернулися за інформацією до Броварського відділу поліції, працівники якого нам розповіли, як все відбувалось. 
- Близько 07:00-07:30 в поліцію набрав мешканець однієї з квартири будинку №5 по вул. Героїв УПА (колишня Кирпоноса) з повідомленням, що в під'їзді між другим та третім поверхом ним було виявлене бездиханне тіло чоловіка. По приїзду працівники поліції визначили, що чоловік вже мертвий, а смерть наступила вночі так, як біло було холодним.
Огляд потерпілого та навколишньої території виявив невідоме посвідчення (фото приклеєне до посвідчення скотчем) на ім'я Семенченка Ігоря Сергійовича та квитанції одного з інтернет-провайдерів, виписані на адресу м. Бровари, вул. Київська 298А. Також поруч було виявлено шматок вати зі слідами крові та два шприці, які були відразу відправлені на експертизу,
- розказує один із поліціяантів Броварського відділу поліції.

  

(На фото через цензуру накладений фільтр розмиття. Оригінали світлин є в редакції)
 

- Потерпілий проживав по вул. Київська?

- Ні. Ми відразу вирушили за даною адресою і вияснили, що там проживає його батько, якого ми доставили в будинок, де знаходилось тіло Ігоря Семенченка. Батько впізнав сина. Сказав, що він живе з дружиною та донькою десь на "Розвилці", але ні адреси, ні контактів сім'ї постраждалого він не знає, адже відносини з сином були натягнуті. Також батько повідомив, що в Ігоря є ще старший брат, який має групу інвалідності та проживає по вул. Грушевського. Більше інформації ми від чоловіка не отримали.

- Так що ж стало причиною смерті? Знайомі Ігоря повідомили, що його побили досмерті. Кажуть на голові була велика гематома.

- При огляді тіла потерпілого не було виявлено ознак насильницької смерті. Гематом, порізів чи колотих ран також не виявлено (це підтверджено на світлинах з місця трагедії, - прим. автора). Загиблий був чоловіком спортивної статури та вагою понад 80 кг, тому якщо б була бійка, то сусіди б це почули. Ми допитали всіх сусідів - ніхто нічого не чув та не бачив. Потерпілого вони бачать в перший раз, хоча в під'їзді, як вони кажуть, "шастає" багато невідомих людей. А взагалі основною версією смерті Семенчука Ігоря є передозування наркотиків, адже всі докази знаходились поруч з тілом. А ще беремо до уваги кримінальне минуле потерпілого.

- Він був судимий?

- Так, двічі. Перший раз у 2006 році по двох статтях - хуліганство та зберігання наркотиків. В 2008 році також дві статті - грабіж та збут ацетильованого опію. Все буде відомо після остаточного висновку експерта.

- Але ж дружина стверджує, що вже є цей висновок, в якому вказано, що причина смерті - серцева недостатність та алкоголь.

- Дуже дивно, можливо у неї документ висновку розтину, бо висновок судмедексперта зазвичай готовий мінімум за тиждень. А якщо врахувати святкові дні та те, що покійного вчора поховали, то навряд чи дружина говорить саме про цей висновок.

- А поліція взагалі зустрічалася з дружиною постраждалого?

- Ми поки що не можемо знайти, ні її контактів, ні виявити її місце перебування. Наразі справою Ігоря Семенченка займається слідчий, тому деякі моменти в рамках слідчих дій ми не розголошуємо.

Відразу після розмови з автором посту в соцмережі, про вбивство чоловіка, яке трапилось в ніч на 8-ме березня та про допомогу родині загиблого, публікація у соцмережі зникла, авторка відмовилась нам надавати будь-яку інформацію. Так і не встигли запитати її, чому в тій публікації, де виставлений номер її кредитної картки вказано, що Ігор був вбитий, якщо, навіть, в тому висновку, про який згадувала жінка (але його ніхто не бачив), причиною смерті вказана - серцева недостатність та алкоголь?
Тож випадок залишається "із секретиком", але сумно, що обірвалося життя молодого чоловіка, дружина залишилася вдовою, а чотирирічна донька залишилась без тата.

Увечері 10.03.2018 на зв'язок вийшла дружина Ігоря Семенченка, яка надала нам довідку розтину.

Дійсно, поки ще нема даних судмедекспертизи, даний документ підтверджує, що смерть наступила не внаслідок передозування наркотичними засобами. Маємо надію та бажання зустрітись з пані Іриною, яка, можливо, повідомить нас з вами цікавими фактами. 

А ось що розповідають друзі загиблого (цитата мовою оригіналу):

Також залишив свій коментар і мешканець будинку, в якому виявили тіло Ігоря Семенченка. Чоловік гадає, що справа все ж таки в наркотиках і підозрює свого сусіда, в якого були проблеми із законом через наркотичні засоби.