WTF?
     
Весняна прогулянка засніженим броварським парком (ВІДЕО)

На календарі вже четвертий день весни, а на вулиці – ще зима у самому розпалі. І, схоже, люта погода не збирається покидати місто. Лише за минулий тиждень намело стільки снігу, що й за всю зиму не було. Та й морози щільно тримають броварчан у своїх обіймах. Добре, що у дорослих сьогодні вихідний, а діти на чергових позапланових канікулах, – можна досхочу розважитися в засніженому парку.

На щастя сотень броварчан, розваг у місцевому парку в таку погоду більш ніж будь-коли. Навкруги – товстелезний шар снігу. Що ще треба для гри у сніжки разом із друзями? Так би годинами грати, аби лишень руки не мерзли. А як набридне, можна і скульптуру зі снігу зліпити. Щоправда, у цілому парку ми не помітили жодної, бодай найменшої, снігової баби.

Та найбільше броварчан віддають перевагу гіркам у парку. Діти та навіть деякі дорослі раз по раз вилазили на вершину, аби потім спуститися з неї. Отут вже фантазія не має спокою. Хтось стрімголов спускається з гірки на санчатах, хтось – на спеціальних «тарілках» або тюбах. Комусь для того, щоб весело з’їхати донизу, не треба нічого. Можна і просто так спуститися – на спині, наприклад. Ну, або використати картонну коробку.

Розважитися на льоду мало хто наважується. Хоча насправді батьки просто не дозволяють малечі виходити на ковзанку. Хай останніми днями і були морози, та все ж крига – це завжди небезпека.

Не злякали справжні зимові морози молодих батьків. Вони радо прогулювалися парком із дитячими візочками. Інколи снігопад давався в знаки – візочки застрягали чи буксували. Матусі обирали місця подалі від юрби і дитячого галасу, аби вони не зважали немовлятам.

Поки у парку вистачатиме снігу, розваги тут не припинятимуться. І байдуже, що дорослим вже наступного дня треба йти на роботу.