WTF?
     
На будівництво притулку для тварин у Броварах виділять 1,5 млн гривень

Депутати Броварської міськради погодили зміни до міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин в місті. Згідно з поправками до програми, на будівництво притулку виділять 1,5 млн гривень.

Про появу у місті притулку для тварин говорили і на останній позачерговій сесії міськради. Тоді депутати виділили 12 тис. гривень на відведення земельної ділянки. 

Чергові зміни до програми передбачають виділення 1,5 млн гривень на будівництво притулку та 199 тис. гривень на забезпечення вилову і транспортування тварин для їх стерилізації, післяопераційного утримання, проведення вакцинації, ідентифікації тварин, придбання транквілізаторів, дезінфікуючих та інших лікарських препаратів.

Розмір фінансування майбутнього притулку поки що невідомий. Як стало відомо, у столиці утримання в притулку однієї собаки складає 1700 грн на місяць.

Як відомо, мешканці Броварів подавали електронну петицію щодо будівництва притулку. Петиція набрали необхідну кількість голосів і її розглянув виконком. Крім того, щотижня до медиків звертаються пацієнти після укусів собаками та котами. А на початку листопада на Північному кладовищі біля с. Рожни зафіксували випадок сказу. Хвора кішка покусала працівника кладовища.