WTF?
     
Оперативні медичні новини: броварський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав понад 2 тисячі доз вакцини

  Минулого тижня міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав вакцину для проведення щеплень. Тепер Бровари забезпечені 1600 доз від дифтерії та 800 доз проти поліомієліту.

  Про це на вчорашній оперативній нараді повідомив головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

   Медик додав, що в лікарні все ще немає листків непрацездатності. Через це броварчани не можуть отримати виплату за лікарняний чи відпустку. Така ситуація характерна для Київської та Дніпропетровської області, наголошують лікарі. Забезпечити амбулаторію листками непрацездатності має Департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації.

 Епідеміологічна ситуація у Броварах тішить. Минулого тижня з діагнозом гостра кишкова інфекція до лікарів звернулося 20 осіб, 15 з них госпіталізували. Усі випадки між собою не пов’язані, то ж говорити про спалахи хвороб не доводиться.

  Двоє дорослих захворіли на вітряну віспу та ще один - скарлатину. Таку ж хворобу виявили і у однієї дитини. Крім того, минулого тижня школяр підчепив лямбіоз.

  Броварчани знову почали хворіти на туберкульоз і пневмонію. Так, туберкульоз виявили в учасника АТО, який мешкає по вул. Київській. Сьогодні чоловік перебуває на стаціонарному лікуванні.

  У місті активізувалися кліщі. Вони покусали одразу 6 містян. А в БЦРЛ зафіксували чергові 3 випадки хвороби Лайма, один із яких - у 5-річної дитини, яку кліщ вкусив у парку «Приозерний». Заступник мера міста Григорій Голубовський, який головував нарадою, дав доручення фахівцям санепідемстанції підготувати ряд рекомендацій щодо знешкодження кліщів на території парків і скверів Броварів.

  Броварчан продовжують кусати домашні тварини. Минулого тижня після нападів собак до медиків звернулося троє дорослих. Втім траплялися і покуси незвичайних тварин. Так, 56-річний мешканець вулиці Олімпійської постраждав від зустрічі з кажаном. Крилатий гість залетів у квартиру броварчанина. Необхідна вакцина в лікарні була, але постраждалий відмовився від допомоги.