WTF?
     
У Броварах відбувся День пам'яті жертв політичних репресій

 Вчора на на будівлях адміністративних установ були приспущені державні прапори. Так українці вшановували пам'ять жертв сталінських репресій. У Броварах в цей день провели поминальний молебень поблизу пам'ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій, встановленого на території храму Покрови Пресвятої Богородиці.

  Вшанувати жертв політичних репресій прийшли пересічні броварчани, представники виконавчого комітету міської ради та заступник міського голови Лариса Виноградова. Загалом на території храму зібралося понад півсотні вірян.

  Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП Отець Михаїл провів поминальний молебень.

  — Нехай цей день смутку, день пам’яті постійно буде для кожного з нас уроком. Хто не знає свого минулого, не має права на своє майбутнє. Ми навчатимемося на цьому уроці та сподіватимемося, що з кожним роком все більше свідомих українців буде приходити і вшановувати пам’ять невинно убитих, ‒ наголосив священнослужитель.

  Після молитви за закатованими і вбитими Отець Михаїл розділив із броварчанами освячений хліб. Кожен із присутніх відламав шматочок хлібини, що віддавна символізувало життя, мир і злагоду. Коли урочистості завершилися, броварчани підходили до меморіалу, покладали квіти і запалювали свічки пам’яті. Та й потім увесь день містяни з оберемками квітів приходили до пам’ятного комплексу.

  Районні посадовці згадували жертв політичних репресій напередодні пам’ятного дня. Голова Броварської районної держадміністрації разом зі своїми підлеглими та представниками райради 19 травня відвідали меморіальний комплекс «Биківнянські могили». Там вони поклали квіти до підніжжя монументу закатованим у роки сталінських репресій.