WTF?
     
Безкоштовна флюрографія, тест на ВІЛ і діагностика туберкульозу: у середмісті Броварів облаштували пересувну лікарню

  Сьогодні туберкульоз є найпоширенішою інфекцією в усьому світі. Щороку хвороба забирає більше людських життів ніж СНІД. Аби інфекція оминула якомога більше броварчан, 24 березня у середмісті облаштували пересувавний медичний кабінет. Волонтери Товариства Червоного Хреста та лікарі допомагали броварчанам пройти діагностику на туберкульоз. Захід приурочили до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу, що відзначається щороку 24 березня.

  На Майдані Свободи встановили пересувний кабінет медичної рентгендіагностики. Усі охочі могли зайти до нього та безкоштовно зробити флюрографію. Серед присутніх у черзі - переважно бабусі та дідусі.

  Та не всі присутні хотіли перевіритися на туберкульоз. Для деяких це була нагода безкоштовно зробити флюрографію. Адже за нею в лікарнях черги значно довші.

  Соціальні працівники розповідали про способи інфікування та профілактику туберкульозу, гепатиту, ВІЛ.

  Поряд із кабінетом рентгендіагностики розташувалася мобільна амбулаторія для виявлення ВІЛ/СНІД. Броварчан та гостей міста, які гуляли площею, запрошували безкоштовно пройти тестування. Ті, хто наважувався здати аналіз, за 10 хвилин вже знали свій результат.

  Подібні акції у Броварах влаштовували і раніше. Нагадаємо, що востаннє безкоштовне тестування на ВІЛ проводили у листопаді минулого року.