WTF?
     
Утворенням Великодимерської територіальної громади займається менш ніж третина населених пунктів

 Робоча група зі створення Великодимерської добровільної об’єднаної територіальної громади вперше обговорила умови об'єднання.

  Перше засідання робочої групи відбулося цього тижня у Великій Димерці, повідомляє "Трибуна-Бровари".

  На зустріч зібралися представники п’яти сіл на чолі з сільськими головами: Володимир Йовенко (с.Шевченкове), Тетяна Зубко (с.Жердова), Микола Литвин (с. Бобрик), Раїса Нагібіна (с.Красилівка).

  За словами пані Нагібіної, у Красилівці були створені певні групи, які бачать різні шляхи подальшого розвитку села. Сесія сільради, яка розглядала питання децентралізації дала згоду на входження до робочої групи з утворення Великодимерської громади та створення ініціативної групи з вивчення пропозиції від Ігоря Сапожка щодо утворення Броварської громади. Також предстаники Калинівки подала до суду на Красилівку, яка нібито ухвалила незаконне рішення, скасувавши прийняте красилівськими депутатами рішення про згоду на утворення Калинівської об’єднаної громади.

  З ймовірних більш ніж 30 населених пунктів, які мали б увійти до Великодимерської громади, роботу над утворенням почали фактично чотири. Красилівка все ще знаходиться під питанням.

  Голова райдержадміністрації Юрій Плакся зауважив, що бюджет громади, яка складатиметься з п’яти населених пунктів, складатиме 76 мільйонів гривен без державних субвенцій та дотацій. Фактично ж – він буде набагато більшим.

  Головою робочої групи обрали Анатолія Бочкарьова, домовилися, що кожен сільський голова стане заступником. Секретарем назначили Віталія Бугаєнка, який є секретарем Великодимерської селищної ради.

  Ухвалили також План організаційних заходів добровільного об’єднання територіальних громад, який складається з понад 10 пунктів.