WTF?
     
Броварчанку загіпнозували та пограбували

Аби відмолити «пороби», 26-річна броварчанка віддала шахраям всі свої золоті прикраси. Незнайомці спершу запитали, як пройти до аптеки, а коли дівчина відповіла, загіпнотизували – розповіли про страшну «порчу», наведену на її сім`ю. Що було далі, дівчина пригадати не може. Коли отямилась, шахрайок вже не було, а разом з ними зникли обручки та сережки. Як віддала золото зловмисницям, потерпіла не пригадує.

Нині поліцейські розшукують шахраїв, а жителів столичного регіону вкотре закликають бути пильними, не довіряти та звести до мінімуму спілкування з незнайомцям. Якщо Ви чи Ваші знайомі все ж таки стали жертвою зловмисників, негайно телефонуйте на спецлінію поліції «102». Оперативно надана інформація допоможе в короткі строки встановити та затримати злочинців!

Попри всі застереження та інформування громадян через засоби масової інформації, люди все ж таки продовжують віддавати гроші та ювелірні прикраси шахраям. Очільник Броварської поліції Олег Янчинський розповів, що види шахрайства пов’язані зі «зняттям порчі» та гаданням в наш час поширені. Їх розкриття та затримання зловмисників ускладнюється тим, що потерпілі, як правило, звертаються за допомогою у поліцію тільки через деякий час. Завдяки цьому шахраї мають в запасі достатній арсенал часу, аби зникнути якнайдалі з місця злочину.

Так, з початку року, тільки на території Броварщини зареєстровано 13 кримінальних правопорушень за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі поліцейські проводять низку слідчих та оперативно-розшукових дій, спрямованих на встановлення свідків та осіб, причетних до даних злочинів.

 

Відділ комунікації поліції Київської області