WTF?
     
Вечори українського кіно

 

   26.08.2015 року у парку "Перемога" знову відбувся показ українського "Короткого метру". Шкода, що відкритий майданчик був усього наполовину заповнений. Нажаль. Один із організаторів, В. Бугай сказав коротку вступну промову, серед іншого, він порадив не порівнювати наше кіно із голлівудським, адже по-перше зовсім різний бюджет, а по-друге - до Голлівуду ми, просто, звикли. Мало хто дивився якісне польське, або французьке кіно. Тож пан Володимир закликав оцінювати наші фільми без порівнювань. Цього разу режисери залучили до роботи відомих акторів.

   Першим глядач побачив фільм Олега Бобало-Яремчука "Структура кави або "Абзац.".Комедія про нереалізованого письменника, який на фоні своїх невдач починає сприймати вигаданого ним же детектива за реальну особу. "Вони вдвох" ведуть справу з викрадання кавових чашок, які поцупила приваблива незнайомка. Врешті письменник закохується у жінку, і все було б добре, але вигаданий детектив явно проти цього кохання.

   Наступним глядачі побачили комедію Корнія Грицюка "Преобразователь". Режисер показує модель молодої сім'ї, де все тримається на жіночих плечах. Дівчина докоряє коханому безгрошів'ям, пиятством, вештанням бо зна де. Вона хоче стабільності у вигляді роботи, шуби і ремонту.Молодик чесно намагається підшукати пристойне заняття, проте вистачає його не довго.Але трапляється диво, до рук парубка потрапляє пристрій, який виконує бажання. Герой вірить в нього абсолютно і відразу. Прагнучи навернути у свою віру кохану, він намагається довести диво-можливості приладу. Своєю роботою режисер говорить, про те, що заслуговувати на щастя і бути до нього готовим - різні речі і часто не сумісні.   

   Наступним ми побачили трилер "Кротова нора". Тут було все: модні зачіски, добрі костюми, хороша музика, якісний звук, спецефекти, еротика - ну справжній Голлівуд. фільм розповідає про невдалого самогубцю, який мав можливість змінити своє життя. У нього було три спроби, першу він змарнував, друга виявилася іще більш неочікуваною ніж попередня. Чи захоче він скористатися третьою? Закручена містична історія з неочікуваною розв'язкою.

   Драму Надії Сергієвої "Ігри студентів" не допустили до показу, адже фільм сповнений сцен насилля. Короткометражка розповідає про молодих людей, які грають у Сбачий кайф - забаву з трагічним кінцем. Замість драми глядачі подивились комедію Олександри Парахіної "Смертний гріх". Короткометражка подана, як документально-науковий фільм, а розповідає вона про лінощі. Світла, жива, дуже іронічна робота.

   Завершився кінопоказ фільмом "Абонент", яку ми мали змогу бачити минулої п'ятниці. Комедія про чоловіка якому набридло чекати з'єднання з оператором,узявши пістолет молодик вирушає на зустріч із ним.

   Чудовий вечір, хороший настрій. Але все ж таки цікаво було б подивитися "Ігри студентів". Можливо наступного разу?