WTF?
     
Поліціянти патрулюватимуть вулиці Броварів спільно з нацгвардійцями

Поліція Броварів поновила співпрацю з військовослужбовцями Національної гвардії України. Тепер копи охоронятимуть порядок на вулицях міста разом із бійцями. Інструктаж для нових підсилених патрулів учора провів начальник сектору патрульної поліції Броварського відділу поліції Шуб Володимир.

Зазначимо, це не перший досвід співпраці броварських правоохоронців та військовослужбовців. Така практика існувала у Броварах з 2003 по 2011 роки. З невеликими перервами на 2-3 тижні спільні патрулі забезпечували безпеку у вихідні й святкові дні та на усіх масових заходах.

Згідно з рішенням керівництва Головного управління Національної поліції в Київській області, броварські правоохоронці пильнуватимуть за безпекою у місті разом із службовцями військової частина №3027 Національної гвардії України, яка розташована у Нових Петрівцях Київської області.

Підсилені патрулі працюватимуть кожної п’ятниці, суботи і неділі. Своє перше патрулювання вони провели учора, одразу після інструктажу. Як розповів пан Шуб, можливо, з часом такі патрулі працюватимуть і у святкові дні.

Володимир Шуб дав нацгвардійцям настанови на роботу, – звертати увагу на особисту безпеку та чемно поводитися з усіма містянами.

– Людина не повинна бачити в працівнику поліції загрозу та небезпеку. По-перше, правоохоронці – це помічники. Особи, на яких покладено захист громадян. Це партнери, товариші, до яких можна звернутися за допомогою, – розповів начальник сектору патрульної поліції.

Кожен патруль складається з трьох-чотирьох осіб. Дві групи кримінальної поліції прийняли до своєї команди трьох бійців Нацгвардії. Старший групи – це працівник поліції. Разом із ним службу нестимуть двоє військовослужбовців Національної гвардії. Паралельно з підсиленими пішими патрулями у місті та районі продовжують діяти групи швидкого реагування, які розпочали свою роботу у лютому цього року.

Бровари патрулюватимуть за попередньо визначеними маршрутами. У кожної групи він свій: парк «Перемога», вулиці на Торгмаші, центр міста, його околиці тощо. Маршрути визначалися на підставі аналітичної роботи – аналізу вуличної злочинності. Зони патрулювання коригуватимуться відповідно до зміни криміногенної обстановки у місті.

Військовослужбовців Національної гвардії розділили на патрулі. Кожен наряд отримав свій маршрут, після чого керівник ГШР Броварського відділу поліції, капітан поліції Руслан Отрох роздав старшим патрулів рації (радіостанції).

Зрештою, підсилені патрулі вперше вийшли на вулиці Броварів. Сподіваємося, що така співпраця виявиться ефективною, аби броварчани жили у спокої.