WTF?
     
В Броварах хотіли вкрасти футбольні ворота

 Ще не встигли закінчитись роботи по будівництву новенького футбольного поля зі штучним покриттям газону біля загальньоосвітньої середньої школи №6 в Броварах, як чи то крадії, чи то мисливці за металом, чи просто вандали вирвали одні з футбольних воріт, пошкодивши при цьому саме штучне покриття газону.
Десь о 9:00 ранку нам сьогодні зателефонували в редакцію та повідомили про злочин. Вже на цей момент директор школи  Теплюк Людмила Миколаївна викликала міліцію. Станом 13:00 працівники правоохоронних органів влади так і не відреагували на виклик та не з'явилася на місце злочину.

 

  Директор загальньоосітньої школи №6 Теплюк Людмила Миколаївна так прокоментувала цей факт злочину:

- Сьогодні вранці ми виявили, що футбольні ворота на новому полі були вирвані разом з бетонним фудаментом, при цьому було також пошкоджено частину штучного газонного покриття. Одна з частин воріт була зміщена на декілька сантиметрів. Вручну це зробити було б неможливо, тому є припущення, що використовувалась техніка. Відразу ж ми подзвонили до міліції, але ніякої реакції від виклику наразі немає (станом на 13:00 - примітка автора). Мешканці сусіднього будинку по вул. Постишева 1 скаржились, що сьогодні вночі було чутно з території футбольного майданчика крики та нецезурні висловлювання невідомих явно в нетверезому стані. Дійсно, зранку по всьому футбольному майданчику були розкидані порожні пляшки з-під алкоголних напоїв та пластикові стаканчики.

Нагадаємо, що будівництво цього футбольного майданчика проходить за фінансуванням Броварської міської ради та почалося ще на початку липня 2015 року. Сьогодні кореспонденти інтернет видання "At Brovary" стали свідками роботи будівельної бригади, яка займалася укладенням будівельного матеріалу для бігових доріжок навколо футбольного майданчика.