WTF?
     
Бокс для початківців. Майстер-клас від Юрія Бойка (відео)

 Наше місто давно славиться своїми обдарованими спортсменами. Справжнісіньким гріхом було б ховати такі таланти від очей містян. І дуже добре, що місцева влада це розуміє. 24 серпня Броварським відділом молоді та спорту з нагоди святкування Дня Незалежності України було проведено майстер-клас «Школа боксу», «Відпрацювання прийомів нападу та захисту». Захід відбувся у залі боксу броварської ДЮСШ, яка знаходиться на вул. Кірова 55А.

Показові виступи юних боксерів – це не просто розваги приурочені до Дня Незалежності. За цим стоїть благородна мета привернути увагу молоді до спорту та здорового способу життя. До того ж, погодьтеся, у сучасному світі навіть дівчата повинні мати хоча б початкові навички оборони.

Майстер-клас провів досвідчений тренер відділення боксу ДЮСШ Юрій Бойко. Юні вихованці разом із своїм наставником охоче демонстрували чудову бойову техніку та ділилися секретами ведення вдалого бою. Гості заходу мали змогу споглядати такі вправи як: «похід на дискотеку», «п'ятнашки руками», «тореадор». Вдалося навіть побачити справжні бої.

 Мешканці міста, які відвідали майстер-клас, були неабияк вражені тим, що на рингу поряд із статними боксерами-юнаками тренувалася й представниця прекрасної статті. Вона виступила гідно, краще деяких хлопців.

Можливо серед цих юних боксерів є майбутні майстри спорту, і через 5-10 років Україна буде ними пишатися. Звісно, поки вони замалі для підкорення найвищих спортивних вершин… Але це всього-на-всього справа часу.

 

(Відпрацювання прийомів нападу та захисту від "Школи боксу", м. Бровари)