WTF?
     
У Великій Димерці попрощалися з ще одним захисником України

  Сьогодні , 13-го вересня, у Великій Димерці провели в остнню дорогу бійця 10-ї гірсько-штурмової бригади, 52-річного прапорщика Григорія Двигала.

  Про це повідомляє видання "Гроза".

  Загинув прапорщик Григорій Двигало разом із іншими трьома військовослужбовцями під Мар’їнкою 9 вересня. Його побратими говорять, що вони виконували завдання, буцімто, мирного характеру – розбирали завали зруйнованого приміщення. Нагадаємо, що Григорій Двигало, уродженець Великої Димерки, загинув у п'ятницю, 9-го вересня, у зоні проведення АТО під час знешкодження вибухового пристрою.

  - Що саме там зірвалось, має встановити слідство, яке триває. Однозначно - це російський «подарунок».  Чи то  була закладена міна, чи снаряд, який не розірвався – хтозна. Але факт залишається фактом. Сталася трагедія. Всі чотири бійці, наші товариші по службі загинули на місці. Розумієте, це війна…, - говорить пан Сергій.

  Як йдеться у повідомленні, Григорій Матвійович потрапив до лав Збройних Сил України минулого року за шостою хвилею мобілізації. На той час йому був вже 51 рік. Григорій став бійцем 10-ої гірсько-штрумової бригади. Свого часу був командиром гармати.

  Бійці, з якими служив загиблий, пригадали два характерні моменти. Під час здійснення нічного маршу саме Григорій своїми  вмілими, упевненими  діями вчасно зупинив цілу колону військової техніки, коли на дорозі несподівано з’явилися діти. Це була ніч, коли випускники прощалися зі школою.

  Григорій Двигало народився 11 травня 1964 року у Великій Димерці. Закінчивши вісім класів місцевої школи,  пішов заробляти собі на життя. Працював слюсарем-станочником, майстром з пошиття та ремонту взуття, служив у війську прапорщиком.

  Класний керівник загиблого Галина Погиба так згадує свого учня:

  - Гриша був чуйним, щирим. Знаєте, про таких кажуть - без лукавства. Коли ми зустрічалися на 20-річчя випуску його класу, то  дуже раділи з того, що саме він став першим серед однокласників  дідом. Тоді у нас була спільна радість, тепер – спільне горе…

  Григорія Двигала  поховали у Великій Димерці  поруч з його батьками. Життя продовжують його діти – син, двоє доньок і онуки. Старший син помер.

  Редакція "AtBrovary" висловлює свої щирі співчуття друзям і рідним загиблого.

Фото - "Гроза"