WTF?
     
Благодійний ярмарок хенд-мейд робіт від талановитих матусь з Броварів

 З кожним днем до доброчинності долучається все більше українців. Молоді містянки, учасниці спільноти «Активні мами Броварів», вдруге провели благодійний ярмарок «Мамин Hand Made». У першу суботу цієї осені, 3 вересня, талановиті броварчанки ділилися своїми вміннями та крамували товарами власного виробництва. Ще жінки зробили добру справу – долучилися до благочинності.

 Нагадаємо, що у травні цього року жінки представляли власні хенд-мейд роботи. Тоді «Активні мами Броварів» збирали речі для дітей з неблагополучних родин.

  На розсуд гостей молоді матусі представили власноруч виготовлені роботи. Найбільше на заході було представлено м’яких іграшок: кроликів, котів, собак, слоників тощо. Гостям сподобалася також косметика ручної роботи. Незвично було бачити на ярмарку автентичний глиняний посуд, який виставляють переважно у музеях. Чоловіки цікавилися шкіряними гаманцями, пасками тощо. А ще не забували купувати букети з овочів і квітів для своїх жінок.

  Своїм дітям батьки купували в'язаний одяг, прикраси для волосся, сережки та каблучки. Звісно, малеча не проходила повз букетів з цукерок. Ну, яка ж ярмарка без звичних смаколиків? Гостей пригощали тістечками, печивом, льодяниками, пряниками та соком.

  Для дітей, які завітали на ярмарок разом із батьками, броварчанки підготували цікаві майстер-класи. Малюки залюбки вчилися розфарбовувати фігурки та малювати. Гості заходу мали змогу зробити декілька чудових світлин у стилізованій фото-зоні. А фотографії з минулого ярмарку прикрасили алею міського парку.

  – Ми придбали собі ось цього чудового іграшкового кролика. Дуже гарна виставка. Усе таке цікаве та оригінальне, особливо букети з овочів. Шкода, що на перший ярмарок ми не потрапили. З нетерпінням чекатимемо ще одного, – ділиться своїми враженнями від заходу містянка Анна.

  Протягом усього ярмарку на столиках поряд із хенд-мейд виробами були встановлені скриньки для пожертвувань від благодійного фонду «Інна». Свій вклад у доброчинність зробили й активні мами. Загалом броварчанкам вдалося зібрати понад півтори тисячі гривень. Ці кошти були передані благодійному фонду «Інна» на допомогу онкохворим Броварщини.

  Броварчани та гості міста, які відвідали ярмарок, зробили неоціненний внесок у допомогу онкохворим. Організатори обіцяють, попереду – ще не один подібний ярмарок. Адже матусі з нашого міста мають ще стільки талантів, якими варто ділитися.