WTF?
     
Граючи, даруємо життя. У Броварах відбувся дитячий благодійний вечір

  Навіть невимушена дитяча гра приносить користь. Малеча, яка, на щастя, поки не знає про існування такого жахливого захворювання як рак, вже допомагає дорослим боротися з ним. Те, що для дітей – звичайна радість, для когось – це можливість жити.  

  Граючи, даруємо життя. Саме під таким девізом учора пройшов дитячий благодійний вечір у сквері «Юність» (вул. Короленка). Ця акція – перший спільний проект благодійного фонду «Інну» та дитячої ігрової кімнати «Kinder Play». Їх об'єднала одна мета – зібрати кошти на лікування броварчан, які боряться з раком.

  У сквері для дітей було підготовано чимало розваг. Найменші малюки, які ще навіть ходити не вміють, проводили час у ігровій кімнаті в форматі open space (на відкритому просторі). Дітки залюбки бавилася з іграшками та конструкторами. Старша малеча змішувала фарби та створювала власні картини. Малюки розмалювали крейдою ледь не весь асфальт у сквері. Усі охочі могли зробити цікаві світлині у фото-зоні. Веселий аніматор у образі фіксика розважав старших дітей. Разом із ними він танцював, грався та брав участь у конкурсах і естафетах.

  Діти та їхні батьки отримали змогу навчитися чомусь новому. Педагоги дитячої ігрової кімнати «Kinder Play» допомагали найменшим ліпити із пластиліну. Доросліші виготовляли аплікації з кольорового паперу, розписували гіпсові фігурки, створювали квіти з гофрованого паперу та власноруч майстрували браслети. Зазначимо, що батьки на власний розсуд вирішували, скільки готові віддати за відпочинок та щирі посмішки дітей. Хтось віддавав на благодійність п’ять гривень, а хтось – п’ятдесят.

  – Дуже вдячні організаторам за те, що влаштували таку радість для дітей. Та й батькам так легше. Зовсім не шкода за таке віддати тих 10 чи 15 гривень, тим паче на доброчинність. Добру справу вони роблять, – ділиться своїми враженнями мама Тетяна.

  Спільними зусиллями організатори зібрали благодійних внесків більш ніж на одну тисячу гривень. Усі кошти благодійний фонд «Інна» використає для допомоги онкохворим броварчанам.

  Дитячий доброчинний вечір відпочинку «Граючи, даруємо життя» – лише маленький внесок у велику справу. Але навіть така допомога може врятувати комусь життя. Зазначимо, 3-го вересня відбудеться ще одна благодійна акція – ярмарок «Мамин Hand Made».