WTF?
     
Батько з Броварів бере участь у телепроекті каналу СТБ «Хата на тата»

  Броварський батько намагається стати зразковим сім'янином. У п’ятому сезоні проекту телеканалу СТБ «Хата на тата» глядачі побачать татуся з Броварів, який випробує на собі нелегку жіночу долю.

  Учора, 11-го серпня, на літній естраді міського парку «Перемога» знімали одне з завдань, з яким мав впоратися тато. Разом із дітьми він влаштував міні-виставу з простим, на перший погляд, сюжетом, але глибокою ідеєю. За допомогою татуся малеча переборола власну сором'язливість та показали виставу про життя тварин. Насправді ж, маленькі актори розповіли історію про взаємини між людьми.

  «Хата на тата» - телевізійний проект каналу СТБ, в якому батько залишається вдома наодинці з власними дітьми. Тато має виконати всі батьківські та домашні обов'язки, а також певні завдання дружини.

 Броварський татусь з завданням своєї дружини впорався, а глядачі, які зібралися дізнатися, хто став новим учасником телепроекту СТБ, досхочу розважились.

  Сподіваємося, татусю-учаснику з нашого міста вдастся довести, що він може облаштувати сімейне помешкання, стати другом і справжнім батьком для дітей.