WTF?
     
У Броварах приватизують два об’єкти сільськогосподарської галузі

 Відповідно до Проекту Закону “Про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації”, пропонується виключити два дотепер заборонені для продажу об’єкти сільського господарства на території Броварів.

 Якщо Верховна Рада ухвалить зазначений вище закон, у Броварах приватизують ДП Український інститут сільгоспаерофотогеодезичних пошуків (вул. Воїнів-афганців, 5) і Київське обласне підприємство по племінній справі у тваринництві (вул. О. Онікієнка, 77).

  Загалом, законопроектом пропонується виключити з переліку 391 об’єкт сільськогосподарської галузі. Також, пропонується виключити 17 об’єктів транспортної галузі.

  Діяльність ДП «Київське обласне підприємство по племінній справі у тваринництві» спеціалізувалася на виготовленні, зберіганні та подальшій реалізації спермопродукції порід великої рогатої худоби. За повідомленням прес-служби КРУ в Київській області, у 2011 році було виявило порушення під час перевірки зазначеного підприємства. За результатами аудиторського дослідження було встановлено низку чинників, що справляли негативний вплив на повноту отримання доходів, обґрунтованості витрат і достовірності їх формування та відображення у звітності.

"Прийняття законопроекту дозволить знявши зайві обмеження щодо використання майна відповідних підприємств, підвищити ефективність їх управління, а також запроваджує механізм захисту від позаприватизаційного їх відчуження, у разі зняття заборони на приватизацію підприємств, у тому числі таких, що знаходяться на різних стадіях банкрутства", - йдеться у пояснювальній записці до Проекту Закону.