WTF?
     
Рятувальники провели рейд небезпечними водоймами Броварського району (ВІДЕО)

  Після загибелі 14-річного хлопчика на озері у парку "Приозерний" у Броварах місцеві рятувальники проінспектували небезпечні водойми Броварського району. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

  Свій рейд надзвичайники розпочали з озера у броварському парку "Приозерний". Виявилося, що берег не облаштований, однак нікого з відпочивальників це не бентежить. Сама водойма також небезпечна: дно ставка не досліджене, рятувальний пост не встановлений. Батьки з дітьми плавають просто біля табличок "Купатися заборонено" і жодні застереження їх не лякають. Рейд закінчився роздачею листівок. Коли дозволять тут купатися, представники мерії ще не знають. А поки що водойма небезпечна.
  Після того рятувальники вирушили у село Пухівка. На Десні сильна течія, яка далі від берега збиває з ніг. Селяни зазначили, ще рік тому на пляжі були буйки, але їх забрали. Тепер купатися там стало ще небезпечніше.
Також місцеві жителі повідомили, що в минулі роки на пляжі в Пухівці були і буйки, і рятувальний пост з професійними рятувальниками, але чомусь голова сільради с. Пухівка Труба Микола Григорович в цьому році вирішив все це прибрати під власну відповідальність. Дуже дивно, адже наплив людей на цьому місці дуже великий. 

 Нагадаємо, 14-річний Владислав Даценко потонув 19 червня у озері на Пекарні внаслідок удушення. Тіло хлопця знайшли під діжками, що тримають електричний кабель від земснаряду. Однак судмедексперти припускають, що смерті міг передувати удар струмом.

Джерело - ТСН.ua