WTF?
     
В Броварах біля Майдану Свободи автівка протаранила маршрутне таксі (ВІДЕО)

 

23.06.2016 року о 16:30 в Броварах на перехресті вулиці Гагаріна та бульвару Незалежності трапилась дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля марки "Шевролє" та маршрутного таксі №411.

Легковик рухався по вул. Гагаріна та при повороті на бульвар Незалежності не пропустив автобус, який рухався зі сторони стадіону "Спартак". В результаті відбулось зіткнення двох транспортних засобів. 

 

Зі слів водія громадського транспортного засобу в салоні 411-ї маршрутки перебувало біля 15-ти пасажирів, які нащастя фізично не постраждали. Жінку, яка керувала легковиком врятували подушки безпеки. Дивлячись на пошкодження автомобілю можна сміливо стверджувати, що жінка-водій народилася в сорочці.

 
Майже відразу, приїхав чоловік жінки, яка керувала "Шевролє" та, не чекаючи карети швидкої допомоги, відвіз постраждалу до Броварської центральної районної лікарні.

 

Хто винен в ДТП будуть виясняти працівники Броварського відділу поліції, але згідно правил дорожнього руху легкових повинен був пропустити маршрутне таксі, яке рухалось по головній дорозі, а вже потім здійснювати поворот.

На відео видно, що "Шевроле", пропустивши декілька автомобілів, які рухались по вул. Гагаріна в сторону "Порошинки", вирішив не пропускати маршрутне таксі, яке на той момент вже набрало швидкість і не зміг вчасно відреагувати на порушення легкового автомобіля. 

Єдине радує в цій неприємній пригоді, що не постраждали ні пасажири автобуса, ні водій легкового автомобіля.