WTF?
     
У Броварах проведуть акцію на підтримку переселенців похилого віку та з інвалідністю

2 червня 2016 року о 12:00 у м. Бровари по вул. Незалежності 12Б відбудеться благодійна акція  «Дарунок досвіду» на підтримку переселенців похилого віку та з інвалідністю.  Акцію організовано Агентством ООН у справах біженців та Громадською ініціативою «Крим SOS» у рамках «Програми з підтримки громадських ініціатив внутрішньо переміщених осіб».

Ідея проведення заходу належить Громадській організації «Допомога», яка займалася евакуацією переселенців із зони конфлікту. Саме в Броварському районі волонтери заснували унікальний за своїм призначенням проект «Хоспіс для людей літнього віку», який надає притулок найбільш соціально незахищеним переселенцям.

Культурний захід має на меті  привернути увагу до проблем літніх людей, евакуйованих із зони конфлікту, та допомогти їхній інтеграції. Важливо не забувати про цих людей, адже вони прожили довге життя і можуть поділитися своїм досвідом з наступними поколіннями. Програма заходу включатиме виступи дитячих і юнацьких творчих колективів, серед яких є як переселенці так і місцеві жителі. Небайдужими до заходу залишились зірки українського шоу-бізнесу та громадські діячі, зокрема Катя Чилі та Маргарита Січкар.

В Київській області знайшли притулок близько 17 тис. внутрішньо переміщених осіб похилого віку і людей з інвалідністю. Безпосередньо в місто Бровари і Броварський район розмістили 471 літніх людей-переселенців.

Серед гостей очікуються:

  • Голова Представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу
  • Мер м. Бровари Ігор Сапожко
  • Радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб в м. Києві Олександра Магурова
  • Представники посольств, міжнародних і громадських організацій
Громадський простір