WTF?
     
Відкриття меморіальної дошки загиблим броварським воїнам АТО

Вранці 25.05.2016 року в м.Бровари на території ЗОШ №2 відбулось відкриття меморіальної дошки загиблим броварським воїнам АТО Дмитру Янченко та Сергію Москаленко, які вчились в даній школі.

Захід підтримали учні ЗОШ №2
 
Оксана Мельник перед відкриттям меморіальної дошки веде бесіду з Ігорем Романенко

На заході були присутні родичі Дмитра Янченка та Сергія Москаленка, міський голова м. Бровари Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник відділу освіти Оксана Мельник, Голова батьківської ради міста Ігор Романенко, голова ГО "Авангард АТО Броварії" Ігор Муратов з побратимами, керівництво ЗОШ №2 на чолі з Кощеєвим В. М. та учні цієї школи.

Наталія Янченко, Ігор Муратов та Ілона Москаленко
 
За мить до відкриття меморіальної дошки

Почався захід з неприємної ситуації - одна з учениць школи втратила свідомість та впала на землю. Відразу до неї підбігли хлопці з АТО, міський голова та його заступник та директор школи, які привели дівчину до тями та викликали карету швидкої допомоги.

 

Пересвідчившись, що школярка знаходиться в надійних руках, захід продовшився промовою міського голови Сапожка І.В., який закликав присутніх школярів завжди пам'ятати Героїв, які в минулому були учнями їхньої школи.

 

Потім бойові побратими Дмитра Янченка та Сергія Москаленка від української діаспори в Італії вручили їх родичам ікони Пам'яті загиблим за незалежність України.

 

Учні загальньоосвітньої школи №2 своїми піснями також вшанували пам'ять загиблих воїнів.

 

Іось настав момент кульмінації, момент, заради якого всі зібрались, а саме відкриття меморіальної дошки загиблим броварським воїнам АТО Дмитру Янченко та Сергію Москаленко. Зробили це побратими загиблих хлопців.

 

Всі бажаючі мали змогу вшанувати пам'ять Дмитра та Сергія, піднесенням під меморіальну дошку квітів. Першими це зробили рідні Героїв та воїни-побратими, для яких Дмитро Янченко та Сергій Москаленко стали не просто бойовими товаришами, але прикладом справжніх чоловіків.

 

Захід закінчився, але пам'ять про загиблих броварських захисників залишиться в стінах цієї школи назавжди. Принаймі хотілося б у це вірити...