WTF?
     
Пам'ятаємо. Перемагаємо

 9-го травня на вулиці Ярослава Мудрого о 8-й годині відбудеться Запалення "Вічного вогню", повідомляє відділ культури Броварів. Також з восьмої ранку розпочнеться покладання квітів до пам'ятників. О 10-ій годині розпочнеться урочистий мітинг біля пам’ятника загиблим броварчанам.

 Любителі футболу зможуть повболівати на стадіоні ЗОШ №9. О 10-ій годині там розпочнеться турнір з футболу серед ветеранів. Об 11:30 у парку "Перемога" визначатимуть першість міста Бровари з велотуризму. О 14-ій у парку "Перемога", на шаховому майданчику відбудеться бліц-турнір з шахів з нагоди Дня Перемоги. Тож день буде насиченим. Особливо зрадіють прихильники спорту.

 Цікаво, що після військової агресії РФ на сході нашої країни, ми продовжуємо дотримуватися обраного європейського вектору в позиціонуванні й символіці. Ми змінили смугасті стрічки на червоні маки, погодилися, що це не лише Велика вітчизняна, а світова війна. Головне, що ми врешті зрозуміли: це день вшанування пам'яті загиблих та вшанування живих ветеранів. Особливо ясно люди усвідомили, що в День Перемоги не потрібно бряцати зброєю на парадах, у цей день потрібно згадувати минуле й дякувати тим, хто вижив. Ми звикли сприймати цей день, як велике свято, так воно і є, але воно досить сумне.